Menu

Big Mac z dostawą do domu

Big Mac z dostawą do domu
Fot. Getty Images
McDonald's zaczął dostarczać zamówione potrawy do domu i firmy. Obecnie system działa tylko w trzech warszawskich dzielnicach. 'To na razie testy, jeszcze nie wiemy, czy będziemy ten system rozwijać' - zaznaczają przedstawiciele sieci.
Reklama
Zestawy, kanapki i napoje z McDonald's mogą zamawiać mieszkańcy Śródmieścia, Mokotowa i Wilanowa. Jak informują przedstawiciele sieci, projekt jest obecnie w fazie testów. "Na bieżąco będziemy analizować jego rozwój" - zaznacza Dominik Szulowski z McDonald's Polska, cytowany przez polskie media.

Dla popularnej sieci fast-food najważniejsze jest, by jedzenie dojechało szybko i było ciepłe. Nawet jeśli testy zakończą się sukcesem, to nie jest powiedziane, że firma rozszerzy dostawę na inne miasta. Według McDonald's, opłaca się to tam, gdzie są duże skupiska ludzi - ale takie działania nie mają sensu np. przy trasach szybkiego ruchu.

Nowa usługa będzie działała w ramach serwisu Foodpanda. To portal internetowy, wspierany przez aplikację mobilną na smartfony, której użytkownicy mogą dokonywać zamówień posiłków z dostawą do domu.
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 09.04.2020
  GBP 5.178 złEUR 4.537 złUSD 4.174 złCHF 4.299 zł

  Sport


  Reklama