Menu

Awantura w samolocie do Gdańska. Bliźniacy ukarani

Awantura w samolocie do Gdańska. Bliźniacy ukarani
To nie był spokojny lot. (Fot. Getty Images)
Po tysiąc złotych mandatu otrzymali bliźniacy, którzy wczoraj na pokładzie samolotu wracającego z Danii zachowywali się agresywnie, nie stosowali się do obostrzeń związanych z pandemią i poleceń załogi.
Reklama

Jak przekazał dzisiaj rzecznik prasowy Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku Andrzej Juźwiak, funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku interweniowali na pokładzie samolotu rejsowego z Danii.

"Powodem byli zachowujący się agresywnie 38-letni bracia bliźniacy, mieszkańcy województwa pomorskiego" - dodał Juźwiak.

Gdy samolot wylądował, na pokład weszli funkcjonariusze Straży Granicznej. Stewardesa poinformowała ich, że pasażerowie nie stosowali się do sygnalizacji "zapiąć pasy", a wszelkie polecenia załogi, żeby pozostali na swoim miejscu, nie skutkowały.

"Poza tym lekceważyli obostrzenia związane z pandemią - zdejmowali maseczki i nie chcieli wypełnić kart lokalizacyjnych dla inspekcji sanitarnej" - wyjaśnił Juźwiak.

Za niewykonywanie poleceń kapitana statku powietrznego i zakłócenie porządku w miejscu publicznym funkcjonariusze ukarali obu mężczyzn mandatami po 1 tys. zł.

Czytaj więcej:

Birmingham: Kobieta rzuciła się na klienta, bo "stał za blisko niej"

Londyn: Pasażer znokautowany podczas kłótni o maseczkę

Kelner zaatakowany nożem przez klienta, który odmówił założenia maseczki

  Komentarze
  • Kolega
   2 września, 13:27

   Tysiac zlotych okolo 250€ tyle to oni zarabiaja w 2 dni.
   Kary powinny byc wyzsze dla takich oszolomow
   . 10 tysiecy zl to moze by odczuli.

  • Fox
   2 września, 15:00

   E tam ze słownej sprzeczki robienie afery i na siłę karanie coronavirus bat na ludzi dziwne ze nie dostali mandatu za brak zachowania dystansu 10-30 tys w ciągu tygodnia do zapłaty

  • Logi
   2 września, 16:56

   Załoga powinna ich zamknąć w kiblu na cały lot

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 27.10.2020
  GBP 5.061 złEUR 4.589 złUSD 3.886 złCHF 4.274 zł

  Sport


  Sport

  Reklama