Menu

Atak na Polaka w Birmingham. Jego stan jest krytyczny

Atak na Polaka w Birmingham. Jego stan jest krytyczny
Funkcjonariusze zwracają się teraz o pomoc w zidentyfikowaniu ofiary. (Fot. Getty Images)
Około 20-letni Polak w krytycznym stanie trafił do szpitala po brutalnym ataku, do którego doszło w niedzielę w Birmingham. Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu ofiary.
Reklama

Do napaści doszło 9 lutego br. na Emscote Road tuż przed godz. 2:15 rano. Na miejscu aresztowano 37-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, napadu i posiadania noża.

Funkcjonariusze zwracają się teraz o pomoc w zidentyfikowaniu ofiary. Rzecznik policji West Midlands poinformował, że z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna jest Polakiem. Ma ok. 20 lat i obecnie przebywa w szpitalu w Birmingham. Jego stan jest krytyczny, ale stabilny - informuje expressandstar.com.

"Ma ciemne włosy i charakterystyczny tatuaż smoka na prawej łydce. Kiedy go znaleziono, miał na sobie czarną koszulę z suwakiem, czerwoną kurtkę, czarne spodnie i srebrną bransoletkę. Jeśli wiesz, kim jest ten mężczyzna, skontaktuj się z nami jak najszybciej" - apeluje policja.

"Chętnie porozmawiamy także ze świadkami, którzy byli w okolicy i widzieli, co wydarzyło się przed atakiem; a także tych, którzy posiadają wszelkie inne istotne informacje" - dodaje.

Należy dzwonić pod policyjny numer telefonu 101 (sprawa nr 292 z 9 lutego) lub anonimowo do Crimestoppers - 08000 555 111.

Z policją można również skontaktować się za pośrednictwem czatu na stronie west-midlands.police.uk w godzinach 8:00-24:00.

  Komentarze
  • Dżejm roll
   12 lutego, 12:12

   I zaczęło się. Dalej znecaja się nad naszymi.

  • Ja
   12 lutego, 13:16

   Teraz ataki na Polaków zaczną się dopiero nasilać...

  • Leon zawodowiec
   12 lutego, 14:20

   Jak srebrna branzoletka to mieszkaniec wioski na wschodzie Polski

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 03.04.2020
  GBP 5.216 złEUR 4.579 złUSD 4.240 złCHF 4.340 zł

  Sport


  Reklama