Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

19-letnia Polka odnalazła się "cała i zdrowa"

19-letnia Polka odnalazła się "cała i zdrowa"
Wszyscy chcieli pomóc w odnalezieniu dziewczyny - zwłaszcza, że okoliczności jej zniknięcia były niepokojące. (Fot. Getty Images)
Rodzina 19-letniej Darii Adamek z irlandzkiego Wexford, której zaginięcie zgłoszono w miniony weekend, odetchnęła z ulgą. Nastolatka odnalazła się i jest 'cała i zdrowa' - informuje Independent.ie
Reklama

Poszukiwania Darii trwały od minionej soboty. Po raz ostatni widziano ją dzień wcześniej na Redmond Square w Wexford, portowym mieście położonym na południowym wschodzie Irlandii. Jej zaniepokojona rodzina przypuszczała, że 19-latka mogła udać się do Londynu.

Wszyscy chcieli pomóc w odnalezieniu dziewczyny - zwłaszcza, że okoliczności jej zniknięcia były niepokojące. Opublikowany przez bliskich post w mediach społecznościowym, z apelem o pomoc w poszukiwaniach, udostępniało mnóstwo osób.  

Zaniepokojona losem nastolatki była też Garda, która prosiła o wszelkie informacje na temat miejsca pobytu zaginionej. 

Na szczęście finał poszukiwań Polki okazał się szczęśliwy, o czym poinformowała siostra Darii - Sandra. "Dziękuję wszystkim. Znaleziono Darię i wszystko w porządku! Nie mogę podać więcej informacji, ale jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie" - oświadczyła siostra 19-latki, cytowana przez Independent.ie.

 

  Komentarze


  • Obserwator
   14 kwietnia, 18:25

   Poszła w melanż,co tu ukrywać,hehe

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama