Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Pralka Bosch sterowana smartfonem - jaki model wybrać?

Pralka Bosch sterowana smartfonem - jaki model wybrać?
Nadeszła nowa era dla sterowanych smartfonem pralek! (Fot. DepositPhotos)
Urządzenia marki Bosch są cenione za doskonałą jakość wykonania, trwałość i atrakcyjny design. Nie inaczej jest z pralkami - to chętnie wybierane przez kupujących urządzenia, uznawane za rozsądną inwestycję na najbliższe lata. Dobrze jednak mieć świadomość, że Bosch to również lider innowacji, oferujący zaawansowane rozwiązania, w tym pralki, które można sterować za pomocą aplikacji na telefon.

Czy warto wybrać pralkę sterowaną smartfonem?

Koncepcja smart home, czyli inteligentnego domu, w którym za pomocą telefonu możemy zarządzać poszczególnymi sprzętami, nie jest pieśnią przyszłości, a rzeczywistością. To duża wygoda - zwłaszcza, jeśli sporo pracujemy i przebywamy poza domem. Bez wątpienia, takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę podczas wakacji, a także wtedy, gdy chcemy efektywnie zaplanować harmonogram dnia.

Możliwość sterowania pralką za pomocą smartfona oznacza na przykład włączenie wcześniej załadowanej pralki wtedy, gdy nie ma nas w domu. Gdy do niego wrócimy, pranie będzie już gotowe - wystarczy wyciągnąć i wysuszyć. Nie spędzamy wówczas czasu w hałasie podczas prania - przychodzimy bowiem na gotowe!

Dobra pralka - jak ją wybrać?

Sama funkcja zarządzania pralką za pomocą smartfona nie oznacza automatycznie, że to dobrej jakości urządzenie. Dlatego szukając idealnego sprzętu, warto dokładnie przeanalizować także inne aspekty.

Na co zwrócić szczególną uwagę? Lista obejmuje takie kwestie, jak:

  • pojemność pralki;
  • wymiary urządzenia;
  • dostępne programy;
  • klasa energetyczna;
  • generowany hałas;
  • maksymalna prędkość wirowania;
  • dodatkowe funkcje;
  • łatwe sterowanie urządzeniem.

Porównanie tych aspektów da znam znacznie pełniejszy obraz każdego z modeli, które wpadły nam w oko. Który będzie najlepszym wyborem? Czas przejść do konkretnych poleceń!

Pralka sterowana smartfonem - jaką wybrać?

Jeśli chcemy kupić pralkę sterowaną smartfonem, musimy założyć odpowiedni budżet. W przypadku marki Bosch, musimy liczyć się z wydatkiem od 4 000 zł w górę. Czy warto tyle zainwestować? Pralka to w końcu sprzęt na lata, a możliwość sterowania za pomocą telefonu jest znaczącym ułatwieniem, poprawiającym komfort codziennego życia.

Które modele najlepiej się sprawdzą? Oto one! Wszystkimi można sterować za pomocą aplikacji Home Connect.

BOSCH WAX32EH0BY - pralka o pojemności 10 kg i klasie energetycznej C. Znajdziemy tutaj szereg ciekawych funkcji, z inteligentnym dozowaniem i-DOS na czele. Pralka sama odmierzy ilość detergentu potrzebną do każdego prania. Dobrze też zwrócić uwagę na 4D Wash System - woda i detergent przenikają przez włókna tkanin, dokładnie wypłukując brud. Nie można pominąć specjalnej konstrukcji ścianek bocznych AntiVibration - celem tego rozwiązania jest zmniejszenie wibracji i hałasu generowanego podczas wirowania.

BOSCH WAU28PHLPL - wsad w tej pralce ma 9 kg. Warto podkreślić bardzo wysoką klasę energetyczną - A. Tutaj również specjalna konstrukcja zapobiega wibracjom i redukuje hałas przy wirowaniu. Znajdziemy również inne funkcje wymienione przy wcześniejszym modelu, na przykład i-DOS. Warto zwrócić uwagę na program prania Higiena Plus - zabija on zarazki już w 40 stopniach!

BOSCH WAU28PHSPL - urządzenie o podobnym wsadzie i klasie energetycznej jak poprzedni model. Wśród interesujących technologii wyróżnia się SpeedPerfect, która pozwala skrócić czas prania nawet o 65%. Możemy skorzystać również z funkcji Start/Pauza, by dołożyć pranie już po rozpoczęciu cyklu.

Pralki Bosch w sklepie MediaMarkt to zaawansowane technologicznie sprzęty, wśród których bez problemu znajdziemy modele sterowane telefonem. To wygodne rozwiązanie, w które warto zainwestować!

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.03.2023
GBP 5.3417 złEUR 4.6911 złUSD 4.3742 złCHF 4.7623 zł

Sport