Menu

Marek poprosił żonę, aby go zdradziła z innym mężczyzną

Marek poprosił żonę, aby go zdradziła z innym mężczyzną
Zdrada kontrolowana staje się dla wielu związków codziennością... (Fot. Getty Images)
Współczesny świat jeszcze pewnie niejednym nas zaskoczy...

- No i jak było Aniu?
- Wiesz Ewa. Najpierw to bardzo się stresowałam i byłam pełna obaw o reakcje Marka, ale potem, kiedy ten młody przystojniak mnie posiadł, to dosłownie odleciałam. Było to, tym bardziej podniecające, że mój partner mnie do tego zainspirował, wszystko zorganizował i cały czas obserwował.

Cuckold-fetysz niesłychany

Wiele nowych zjawisk, związanych z uprawianiem seksu staje się w Europie coraz bardziej popularne. Jednym z takich trendów jest cuckoldry, albo cuckold, czyli zdrada kontrolowana.

Poza Polską, popularność tego zjawiska ciągle rośnie, stając się dla wielu związków codziennością. Przy okazji analizowania tego typu faktów, zawsze przychodzi zastanowienie, czy należy dyskutować o tak prywatnej sferze życia ludzi, na forum publicznym? Na pewno tak, bowiem po pierwsze „humani nihil a me alienum puto”, a po drugie „meliora scire, quam non cognoscere”.

Skąd więc wywodzi się to zjawisko? Pojęcie zwane candaulismem wywodzi się od legendy antycznego Candaula, władcy krainy Lidii w Azji Mniejszej, który chciał się „pochwalić” swoją piękną i atrakcyjną żoną przed swoimi żołnierzami.

Współczesny świat jeszcze pewnie niejednym nas zaskoczy... (Fot. Getty Images)

Kiedy jednak ta odmówiła, król ją zabił i do niczego pomiędzy nią a innymi mężczyznami nie doszło. Jednak od tego czasu, władca stał się patronem wszystkich mężczyzn, którzy czerpią przyjemność z oglądania swojej partnerki uprawiającej seks z innymi.

Współczesny świat jeszcze pewnie niejednym nas zaskoczy, a chowanie głowy w piasek i udawanie, że nic takiego się nie dzieje, nie sprawi, że wszystko to, co jest niezgodne z naszym światopoglądem, zniknie z naszego otoczenia. Na pewno, nie.

Niestety obecnie Polska jest w tych kwestiach, jednym z nielicznych państw w Europie, gdzie nie jest szanowana odmienność w zakresie płci, orientacji seksualnej, czy podejścia do swobody seksualnej. Potwierdzają to wypowiedzi wielu polityków partii rządzącej oraz wyznawców kościoła rzymskokatolickiego, włącznie z niektórymi jego hierarchami.

Czym jest cuckold? To nic innego jak zdrada kontrolowana. W takich relacjach zwykle partnerka, zwana Hot-wife (Hotka) uzyskuje pełną swobodę seksualną, a jej partner (Cuckold lub rogacz) dający przyzwolenie na zdradę, czerpie przyjemność z obserwowania partnerki uprawiającej seks z innym mężczyzną.

Zdrada kontrolowana najczęściej pojawia się w relacjach związanych z BDSM. (Fot. Getty Images)

Nie raz partnerzy Hotek sami nawet pomagają im w wyborze partnera. Niektórzy ludzie zajmujący się zawodowo tematyką życia seksualnego człowieka twierdzą, że taki układ działa nawet pozytywnie na wzmocnienie ego „zdradzanego” mężczyzny, bowiem to on ma kobietę, którą pożądają inni faceci, sam zaś może spokojnie „zmierzyć się” z innymi, nie obawiając się o zdradę i utratę partnerki.

Trzeba jednak zauważyć pewien istotny aspekt tego zjawiska. W momencie, kiedy partner proponuje „swojej” kobiecie cuckold, to jest on stroną dominującą i mającą duży wpływ na wybór drugiego mężczyzny oraz okoliczności aktu zdrady, ale kiedy partnerka przyjmie już jego propozycję i dojdzie do zbliżenia, to rogacz staje się wyłącznie obserwatorem, który pozostaje na uboczu z własnymi myślami, uczuciami oraz emocjami. Należy podkreślić, że zdrada kontrolowana najczęściej pojawia się w relacjach związanych z BDSM, gdzie występuje dominacja jednego partnera nad drugim.

Takie sytuacje mogą dotyczyć też układu partnerskiego, gdzie kobieta ma pełną swobodę seksualną poza nim, a jej intymne relacje z innymi mężczyznami, nie mają wpływu na trwałość stałego związku. Ma to oczywiście sens, ale tylko wtedy, kiedy decyzja obu stron związku o dopuszczeniu zdrady kontrolowanej, została podjęta przez obojga partnerów i była decyzją w pełni świadomą. Zdarza się, że Cuckold sam zawozi swoją partnerkę na spotkanie z innym mężczyzną, czasami jest obecny przy całej sytuacji a nawet ją kontroluje, co do przebiegu oraz zakresu tego eksperymentu.

Nieraz jednak taka zdrada może doprowadzić nawet do rozbicia związku, scen zazdrości, przejawów złości, a nawet aktów agresji ze strony rogacza, bowiem jego oczekiwania przed momentem zdrady, a odczucia i emocje w trakcie aktu seksualnego z udziałem kochanej partnerki oraz obcego mężczyzny, mogą być nawet krańcowo rozbieżne.

A co Wy o tym sądzicie?

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 4.69 / 68

Komentarze
 • Kinia
  22 lutego, 08:00

  Ciekawy temat ale taka zdrada to nie dla mnie to nie jest normalne

 • Sds
  23 lutego, 08:20

  Wiesz Ewa, teraz chwilowo jestem sama a Kila bardzo dobrze sie leczy 😁😁😁

 • Londynos
  23 lutego, 15:54

  Jak bylo za dni Noego ,tak bedzie przed przysciem (ponownym)Chrystusa----do takich czasow dozymy,demoralizacja,zdrady,homo,lesby i zaraza teczowa opanuje niestety zniwolony swiat,wtedy nastanie koniec tego syfu,czy czcesz w to wierzyc czy nie....rzeby byloPO i zboczki-to i w PL pseudo teczowych toleracja by byla...ale poki co ....malymi krokami dazymy do konca...zycie bez Boga jak widac ....poplaca,TEL-AVIW juz upadl,co 3ci do hoseksualista,raj dla ....odmiencow...oby szybciej CHRYSTUS wrocil...te same zboczenie bylo przed potopem,i jakby tu nie utopic swiata?

 • Lol
  23 lutego, 15:59

  Udostępnianie żon miało już miejsce w starożytnym Rzymie i w innych imperiach. Nic nowego. Cywilizacja ludzka w koło się kręci. Podobno Kain zabił Abla z zazdrości?

 • Ziomek
  23 lutego, 16:03

  Ciekawe, a gdzie są takie hotki?

 • Jerry
  23 lutego, 16:06

  Wyobraźnia ludzka nie zna granic

 • Riri
  24 lutego, 07:46

  Ludzie o czym tu mowa, jaka kontrolowana zdrada?.Porostu taki facet to ukryty zbok, sam nie umie dobrze zrobic kobiecie ,to wyrencza sie innymi.a puzniej jak cos to on jest taki wyluzowany ze nawet pozwala zeby ktos inny mu zone obracal.

 • Swinger
  24 lutego, 18:03

  Zapraszam do clubu swingersow

 • Ważne
  25 lutego, 09:02

  Ważne jest co poszczególni partnerzy uznają za zdradę. Znam pary, które od lat są w związku, ale każdy ma także innych partnerów seksualnych i nic się nie dzieje. Jedna para ma nawet 2 dzieci wspólnych.

 • Lew
  25 lutego, 10:27

  Swinger podaj namiary na ten klub

 • Yhy
  25 lutego, 20:39

  zaklad opieki umyslowej proponuje jezeli rajcuje cie lub czerpiesz jakakowliek przyjemnosc patrzac jak twoja zona-maz jedzie ostro z kims innym.czasy mamy jakie mamy ale w glowie to juz jest naprwde nap.... one!

 • Autor
  29 lutego, 11:30

  Dziękuję wszystkim Czytelnikom, którzy zechcieli tak licznie przeczytać mój artykuł, a nawet go skomentować. Prawda, że temat ciekawy? Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do lektury nowych publikacji.

 • Sts
  22 marca, 23:49

  Swietna sprawa!

Dodaj komentarz

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.03.2020
GBP 5.070 złEUR 4.540 złUSD 4.093 złCHF 4.284 zł

Sport