Menu

Darmowe przekazy do Polski. Akcja Sami Swoi w dobie Koronawirusa

Darmowe przekazy do Polski. Akcja Sami Swoi w dobie Koronawirusa
Sami Swoi Przekazy Pieniężne w dobie szalejącego na świecie koronawirusa ruszyła ze świetną inicjatywą. Firma solidaryzując się z Rodakami w Wielkiej Brytanii i Polsce, którzy wybrali pracę zdalną lub izolują się we własnych czterech ścianach, parę tygodni temu ogłosiła specjalną akcję: Przekazy do Polski ZA DARMO* w dobie Koronawirusa!
Reklama

Sami Swoi, jako największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii oferuje szybkie, tanie i bezpieczne przelewy. Szczególnie ostatni człon ich hasła, czyli BEZPIECZEŃSTWO, jest niezmiernie ważny w firmie. Zarówno, jeśli chodzi o system transakcyjny, jak i troskę o klientów. Z racji, że bezpieczeństwo stanowi jeden z ich filarów, w dobie panującego na Wyspach i w Polsce zagrożenia epidemiologicznego, firma ogłosiła kilka ważnych informacji.

Do odwołania – na ich stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi przelewy do Polski można wykonywać ZA DARMO*!

Sami Swoi Przekazy Pieniężne od 16 lat na dobre i na złe

Jak mówi Paweł Mes, CEO Sami Swoi: „Jesteśmy polską firmą, której działalność bezpośrednio wpływa na Polaków w Wielkiej Brytanii. Podtrzymując motto, iż za granicą jesteśmy jedną drużyną, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu darmowych* przekazów pieniężnych do Polski, tak aby Polacy, którzy muszą w tym trudnym czasie skorzystać z przelewów mogli w szybki i bezpieczny sposób przelać swoje pieniądze przy zachowaniu konkurencyjnego kursu funta. Na promocji skorzystają osoby, które w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa w Wielkiej Brytanii i Polsce zmuszone są pozostać w domu. Chcemy także ułatwić wam wsparcie bliskich poprzez łatwy i darmowy dostęp do transferów pieniężnych.”

Paweł Mes zaznaczył także, iż wszystkie usługi i przekazy oferowane przez Sami Swoi są realizowane bez zmian. Nawet podczas problematycznych okresów ich systemy są cały czas dostępne i klienci mogą bezpiecznie i przy zachowaniu wysokiej jakości realizować przekazy pieniężne za ich pośrednictwem. Dbając również o prywatne bezpieczeństwo klientów, Sami Swoi jako najbardziej wyspecjalizowana instytucja finansowa w przekazach pomiędzy Wielką Brytania a Polska, przedsięwzięła wiele środków zapobiegawczych.

Dla tych, którzy do minimum ograniczyli wyjścia z domu, Sami Swoi oferuje szereg rozwiązań wykonywania szybkich, tanich i bezpiecznych przekazów pieniędzy z UK do Polski.

Darmowe* przelewy do Polski

Jak zakomunikowała firma, ze wszystkimi Polakami w Wielkiej Brytanii jest SOLIDARNA w tym trudnym czasie! Martwisz się o swoich bliskich? Mimo dużej niepewności i rosnących cen masz swoje pilne zobowiązania do uregulowania? Teraz Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com Szybko Darmo Bezpiecznie.

Promocja dotyczy kanału online i mobile Sami Swoi. Oferują zrealizowanie przekazów pieniężnych do Polski za pomocą strony internetowej www.przekazypieniezne.com, do której macie Państwo dostęp z każdego urządzenia z dostępem do Internetu o każdej porze dnia i nocy. Sprawdzicie na niej zawsze aktualny kurs, a samo konto założycie w niespełna 3 minuty. Kolejna opcja to transfery pieniędzy do Polski przez Aplikację mobilną. Darmowa aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne to prosty, szybki i wygodny sposób na skorzystanie z przekazów pieniężnych na smartfonie i tablecie. Możesz też pobrać aplikację mobilną Sami Swoi ze sklepów GooglePlay oraz App Store

*Promocja trwa do odwołania i dotyczy przekazu Ekonomicznego z UK do Polski na stronie www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacjach mobilnych Sami Swoi.

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.05.2020
GBP 5.030 złEUR 4.480 złUSD 4.088 złCHF 4.223 zł

Sport


Reklama