Menu

Bezpłatna polska szkoła online powraca! Co Libratus może zaoferować Twojemu dziecku?

Bezpłatna polska szkoła online powraca! Co Libratus może zaoferować Twojemu dziecku?
Po kilku latach przerwy spowodowanej zmianami prawnymi, bezpłatna polska edukacja w Libratusie znowu jest możliwa! W Polskich Szkołach Internetowych Libratus trwa rekrutacja na rok szkolny 2021/22.

Libratus umożliwia bezpłatne kształcenie dzieci Polaków mieszkających na co dzień poza granicami kraju. Rodzice, zapisując swoje dziecko, dają mu szansę na stały kontakt z językiem ojczystym i kultywowanie polskich tradycji.

Nauka w dowolnym miejscu i czasie

Korzystając z tego rozwiązania, można dopasować czas i miejsce nauki do trybu życia swojego dziecka. Wirtualne narzędzia pozwalają nauczycielom na bieżąco umieszczać na Internetowej Platformie Edukacyjnej liczne materiały - nie tylko repetytoria, scenariusze lekcyjne i poradniki nauki, ale także gry i zabawy, które uatrakcyjnią każde zajęcia!

Na profilu Libratusa na Facebooku, w zakładce Recenzje, zadowoleni z takiej formy nauki rodzice umieścili wiele pozytywnych opinii. Pani Sara z Kanady pisze: “To świetny sposób na naukę polskiego i nie tylko. Są zabawy, łamigłówki matematyczne, biblioteka online i kącik ortograficzny i plastyczny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mój syn uwielbia naukę w Libratusie”.

Zajęcia z polskimi nauczycielami

Istotną rolę w edukacji dzieci odgrywają także zajęcia online prowadzone przez polskich nauczycieli - tzw. Webinaria. Stanowią one doskonałą okazję do podsumowania wiedzy zdobytej w ciągu minionego tygodnia.

Pani Beata ze Szwajcarii pisze: “Pomocne są “Webinaria”, gdzie uczniowie mają kontakt z nauczycielem oraz z innymi uczniami szkoły “Libratus”. To motywuje dzieci do nauki, często “osamotnione” w nauce w polskiej szkole”.

Po roku nauki, każdy uczeń przystępuje do egzaminu klasyfikacyjnego, dzięki któremu może
otrzymać polskie świadectwo szkolne. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie:
https://www.libratus.edu.pl.

Sukcesy uczniów Libratusa

Przez 12 lat funkcjonowania Libratusa, kilkanaście tysięcy polskich rodzin skorzystało z tego rozwiązania. Uczniowie często rozpoczynali naukę jako małe dzieci, a kilka lat później byli już nastolatkami, świetnie przygotowanymi na dalszą ścieżkę edukacyjną.

Daniel, który na co dzień mieszka w Norwegii i uczęszcza do Libratusa już od pięciu lat, mówi otwarcie, że jego przygoda z nauką języka polskiego rozpoczęła się dzięki rodzicom: “Na początku niechętnie podchodziłem do lekcji, traktując je jak obowiązek. Jednak z biegiem czasu, poznając tajniki języka polskiego, rozwiązując zagadki matematyczne szybko moja niechęć przekształciła się w fascynację”.

Dziś Daniel jest najlepszy w klasie z matematyki, a jego osiągnięcia zostały dostrzeżone także przez norweskich nauczycieli!

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

W Polskich Szkołach Internetowych Libratus trwają zapisy na rok szkolny 2021/2022. To doskonała okazja, aby zapewnić dziecku możliwość nauki języka polskiego bez ponoszenia żadnych kosztów.

Nie czekaj! Wypełnij formularz na stronie https://www.libratus.edu.pl/rekrutacja-21-22/ i zarejestruj swoje dziecko już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł

Sport