Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Konkurs dla polskich artystów za granicą: POLISH TALENT SUPPORT

KonkursyOnline
Konkurs dla polskich artystów za granicą: POLISH TALENT SUPPORT
Wygraj stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych! Polish Talent Support to nowy projekt skierowany do młodych artystów polskich mieszkających na stałe poza granicami Polski, którzy działają na polu mody, fotografii oraz aktorstwa.

Polish Talent Support is a new project aimed at young Polish artists living permanently outside Poland, who work in the field of fashion, photography and acting.

The competition was created and carried out by Krakow Schools of Art.

 

Akcję stworzyły i realizują , placówka edukacyjna z 20-letnią historią i wieloma międzynarodowymi sukcesami (jako Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Aktorska SPOT, Szkoła Wnętrz i Przestrzeni), organizator od 7 lat Cracow Fashion Week.

Polish Talent Support ma na celu promocję i wsparcie polskich talentów mody, fotografii i aktorstwa, zarówno osób już uznanych, jak i tych dopiero zdobywających międzynarodowy rozgłos.

W ramach konkursu przewidziano 4 kategorie:

KREATYWNA FOTOGRAFIA

 

PROJEKTOWANIE MODY

AKTORSTWO-CHOREOGRAFIA

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

 

Głównymi nagrodami są roczne stypendia na kierunkach prowadzonych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne. Laureaci mają również możliwość zaprezentowania swojej twórczości podczas wydarzeń organizowanych przez KSA oraz wzięcia bezpłatnego udziału w warsztatach artystycznych.

Dla wielu będzie to okazja do lepszego poznania języka polskiego i zawarcia przyjaźni w ojczystym kraju. W ten sposób pragniemy również stworzyć płaszczyznę dla wymiany cennych doświadczeń pomiędzy Polakami z różnych krajów.

Zasady konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz informacja o nagrodach znajdują się na stronie .

 

Swój udział należy zgłosić do 16 sierpnia 2023.

  

Reklama
Ostatnio dodane
Reklama