Sierpień16Czwartek
<
Sierpień
16cz17pt18so
19n
20po
21wt
22śr
23cz
24pt
25so26n27po
28wt
29śr
30cz
31pt
Wrzesień
1so
2n
3po
4wt
5śr
6cz
7pt
8so9n
10po
11wt
12śr
13cz
14pt15so
>

Damian Syjonfam i Ras Luta w Glasgow
Imprezy i wydarzenia › Koncerty
Niedziela,
Godzina: 19:30

Patronat:
Damian Syjonfam i Ras Luta w Glasgow
Po długiej przerwie, w drugi weekend października w Szkocji po raz kolejny zabrzmią gorące jamajskie rytmy prosto z Polski. Magic Wish Presents zaprasza do Glasgow na koncert Damiana Syjonfam, na którym gościnnie wystąpi dobrze już znany ze swoich występów w Szkocji Ras Luta.

 

Damian Syjonfam to artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym ale najbliższym naszym sercom językiem. W jego tekstach każdy z nas odnajduje część swojego życia. Ma niepowtarzalną barwę głosu, która wciaga publiczność w każdą zaśpiewaną piosenkę. W 2016 roku ukazał się drugi album Damiana “To co było, to będzie”. W pierwszym miesiącu sprzedaży płyta znalazła się na Liście OLIS, a aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w bestsellerach gatunku w EMPIK-u. W styczniu 2016 roku Damian wystąpił na tegorocznym Pucharze Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem, gdzie zaśpiewał swój utwór “Powstanie”, który stał się hymnem zawodów.

Do Szkocji Damian Syjonfam zawita z projektem Live 3, do którego należą selektor i klawiszowiec Sebastian Wawręty oraz perkusjonalista Dominik Muszyński. Zatem charakterystyczny dźwięk afrykańskich bębnów będzie towarzyszyć duchowym uniesieniom.

Jako gość pojawi się Ras Luta – zadeklarowany rastafarianin i jeden z najbardziej rozpoznawanych wokalistów sceny reggae w Polsce. Związany z Eastwest Rockers, równolegle rozwija solową karierę. Jego najnowszy mixtape, “Jak na początku”, po raz kolejny zaskakuje dojrzałością oraz poetyką tesktów, oraz jak zawsze nawiązuje do stylu roots, dancehall i rub-a-dub – klasycznych jamajskich brzmień, które głos Ras Luty w naturalny sposób spaja z bardziej nowoczesnymi akcentami elektroniki i r’n’b.

 

Bilety:

w cenie £15.00

do kupienia online

 

Koncert Damiana Syjonfam i Ras Luta w Glasgow odbędzie się w niedzielę, 8 października. Start: godz. 19:30

Record Factory
17 Byres Rd, Glasgow, G11 5RD
, Szkocja

Wstęp +14

 

Więcej informacji:

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Koncert Damiana Syjonfam i Ras Luta w Glasgow.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem. Konkurs trwa do 1 października.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama