Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Spektakl "Wyjątkowy prezent" w Londynie i Northampton

Teatr, Kino
Spektakl "Wyjątkowy prezent" w Londynie i Northampton
Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników teatru i emocji na scenie do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - spektaklu "Wyjątkowy prezent", który dostarczy nie tylko znakomitej rozrywki, ale również skłoni do refleksji nad prawdziwymi wartościami w życiu.

 Przedstawienie odbędzie się w Londynie i Northampton, gwarantując niezapomniane wrażenia w każdej z tych lokalizacji.

LONDYN: The Logan Hall, 20 Bedford Way, WC1H 0AL

Data: 27 kwietnia
Otwarcie drzwi: 17:00
Start spektaklu: 18:00
Link do biletów:

 

NORTHAMPTON: Spinney Hill Rd, Spinney Hill, NN3 6DG

Data: 28 kwietnia
Otwarcie drzwi: 16:00
Start spektaklu: 17:00
Link do biletow:

O Spektaklu:
"Wyjątkowy Prezent" to komedia, która przez humor i dramatyzm stawia pytania o wartość przyjaźni i rodzinnych więzi. Gdy nietrafiony prezent ujawnia skrywane opinie i frustracje, spokojna kolacja zmienia się w burzliwe wydarzenie, które może na zawsze zmienić życie bohaterów.

Konkurs na darmowe bilety!
A teraz coś specjalnego dla naszych Czytelników: obecnie trwa konkurs na darmowe bilety na spektakl "Wyjątkowy Prezent"! Nie przegapcie szansy na wygranie wejściówek i spędzenie niezapomnianego wieczoru w teatrze. Szczegóły konkursu znajdziecie na .

To wyjątkowa okazja, by doświadczyć wybitnego teatru bez żadnych kosztów. Sprawdźcie, jakie zadanie konkursowe przygotowaliśmy dla Was tym razem i dołączcie do grona szczęśliwców, którzy spędzą wieczór pełen emocji i niespodzianek.

Dlaczego warto zobaczyć "Wyjątkowy Prezent"?
Wybitna obsada i reżyseria Tomasza Sapryka. To komedia pełnej humoru, ale też głębokich refleksji nad życiowymi wartościami.
Nie przegapcie tej niezwykłej okazji do uczestnictwa w kulturalnym wydarzeniu roku. "Wyjątkowy Prezent" to więcej niż spektakl – to podróż przez emocje, które zostaną z Wami na długo.

Do zobaczenia w teatrze!

Adres:
Logan Hall
Londyn Centralny, WC1H 0AL
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps