Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Spektakl BEREK, czyli upiór w moherze 1 w LONDYNIE

Teatr, Kino
Spektakl BEREK, czyli upiór w moherze 1 w LONDYNIE
Zwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny i młodego Pawła mieszczańskiego geja?

A hilarious comedy about bridging differences and fostering mutual understanding. What lies ahead for these unconventional neighbors: the old-fashioned Anna and the young, middle-class gay Paweł?


Spektakl komediowy "Berek, czyli upiór w moherze 1"


Zrozpaczona kobieta postrzega swojego sąsiada Pawła – geja, jako uosobienie całego zła i rozkładu moralnego, które jej zdaniem toczy naszą rzeczywistość. Jawnie demonstrowana nienawiść Anny sprawia, że z kolei Paweł zaczyna dostrzegać w sąsiadce uosobienie wstecznych, nietolerancyjnych postaw, uniemożliwiających mu (w jego rozumieniu) spełnienie marzeń o otwartym, normalnym życiu i zbudowaniu udanego związku.


Główna oś akcji koncentruje się wokół konfliktu, który narasta między dwojgiem sąsiadów.
Sąsiedzka wojna początkowo ma groteskowy charakter, ale z biegiem czasu eskaluje i doprowadza do katastrofy, w obliczu której bohaterzy przewartościują swoje zdanie nie tylko o sobie nawzajem, ale też i swoje podejście do świata.


Paweł zacznie rozumieć Annę, a ona jego. Choć ani jedno, ani drugie nie potrafi w pełni zaakceptować życiowej postawy drugiej strony, zaczną się szanować, a nawet darzyć sympatią.

 

Obsada: Ewa Kasprzyk, Joanna Jarmołowicz, Antoni Pawlicki, Kamil Kula


Czas trwania: 110 minut z przerwą

 

Spektakl komediowy "Berek, czyli upiór w moherze 1"

Londyn 24.09.2023

20 Bedford Way #University College London London WC1H 0AL

Bilety pod linkiem: 

 

Adres:
University College London
Gower St, Bloomsbury,
Londyn, WC1E 6XA
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama