Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polish Your Polish zaprasza: Maraton mów

Spotkania
Polish Your Polish zaprasza: Maraton mów
Zapraszamy na nadchodzące spotkanie klubu Toastmasters!

Do you want to improve your language skills? Do you want to be confident during public speaking? Come to our Toastmasters club meeting at Speak Marathon! 

Chcesz udoskonalić swoje umiejętności językowe? Pragniesz być pewny/pewna siebie podczas wystąpień publicznych? Przyjdź na nasze spotkanie klubu Toastmasters na Maraton Mów!

Czy kiedykolwiek marzyłeś/marzyłaś o tym, by stać się prawdziwym mistrzem/mistrzynią słowa? Jeśli tak, to to spotkanie jest dla Ciebie!

Podczas tego spotkania Maratonu Mów, jak sama nazwa wskazuje, postaramy się wygłosić jak najwięcej przygotowanych przemówień. W rezultacie standardowa agenda będzie tymczasowo nieobecna tylko na tym spotkaniu. Będą tylko przygotowane wystąpienia i sekcje ewaluacyjne.

Co możesz się spodziewać na naszym nadchodzącym spotkaniu?

Maraton Mów: Bądź gotowy/gotowa do ekscytującej przygody w mówieniu publicznym. Na tym spotkaniu będziesz miał/miała okazję zaprezentować swoje umiejętności w krótkich przemówieniach. Zdobądź pewność siebie na scenie!

Improwizacje: Zaskocz innych i siebie samym/samą, biorąc udział w sesji improwizacji. Szybko myśl i mów, dowodząc swojej zdolności do przystosowania się do różnych tematów i sytuacji.

Oceny i opinie: Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym mówcą/mówczynią, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z publicznym wystąpieniem, otrzymasz konstruktywne opinie, które pomogą Ci rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności.

Goście mile widziani: Niezależnie od tego, czy jesteś nowy/nowa w klubie Toastmasters, czy odwiedzasz nas regularnie, jesteśmy zawsze otwarci na nowe twarze i nowe perspektywy. Ciepło zapraszamy wszystkich gości do udziału w naszym spotkaniu!

Czy nie jest to wspaniała okazja, by zdobyć pewność siebie i doskonalić umiejętności komunikacyjne? Dołącz do naszego spotkania klubu Toastmasters, Polish your Polish i rozwijaj się w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów języka i mówienia publicznego, niezależnie od poziomu doświadczenia. Toastmasters to miejsce, gdzie możesz stać się mistrzem/mistrzynią słowa!

Przyjdź 30 maja o 19:15 do London Mindsports Centre, 21 Dalling Rd, London W6 0JD i rozpocznij swoją podróż ku doskonałości w mówieniu publicznym. Wstęp wolny.

Do zobaczenia na spotkaniu klubu Polish Your Polish na Maratonie Mów 🎉💬🌟

Jeśli jednak wolisz uczestniczyć online, to będzie też możliwość uczestniczenia przez ZOOM:

 

Więcej informacji o klubie:

http://www.polishyourpolish.org.uk/

www.facebook.com/pyplondon

www.instagram.com/polishyourpolishlondon

www.linkedin.com/company/polish-your-polish-toastmasters

Adres:
London Mindsports Centre
21 Dalling Rd
Londyn, W6 0JD
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama