Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polish Trade Finance Symposium 2024

Seminarium
Polish Trade Finance Symposium 2024
Londynek.net z dumą wspiera nadchodzące "Polskie Symposium Finansowania Handlu 2024", prezentowane przez MERGE, które odbędzie się 15-16 maja w Crowne Plaza Warsaw - The Hub, zapewniając aktywną dyskusję na temat najnowszych trendów i istotnych spostrzeżeń rynkowych dotyczących finansowania handlu, finansowania eksportu, finansowania łańcucha dostaw, faktoringu i kapitału obrotowego.

Londynek.net is proud to support the upcoming "Polish Trade Finance Symposium 2024," presented by MERGE. The event will take place on May 15-16 at Crowne Plaza Warsaw - The Hub. It will provide an active discussion on the latest trends and relevant market insights regarding trade finance, financing exports, supply chain financing, factoring, and working capital.

 

To wydarzenie cieszy się patronatem, wsparciem sponsorów i partnerstwem m.in. ze strony PAIH, Krajowej Izby Gospodarczej, ICC Poland, Polskiej Izby Handlu, Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Fintech Poland, World Trade Center Warsaw, British Polish Chamber of Commerce, ICFOA, DFCG, Global Payment Association, Stowarzyszenia Banków Ukrainy, Stowarzyszenia Włókienników Polskich, Telewizji Biznesowej, Finverity, Polestar, Pagero, PKO Bank Polski i wielu innych.

Wystąpią prelegenci z BGK, HSBC, Banku Pekao, Atradisu, BNP Paribas, firm faktoringowych i nie tylko.

 

Z radością informujemy, że dla naszych członków zabezpieczyliśmy ograniczoną liczbę darmowych biletów na to wydarzenie. Oferta obowiązuje w trybie "kto pierwszy, ten lepszy".

Aby zarejestrować się na te darmowe bilety i bilety z rabatem, prosimy o przesłanie e-maila na adres info@mergevents.com podając swoje imię, stanowisko, nazwę firmy, adres e-mail i numer telefonu.

 

Dołącz do wydarzenia, aby skorzystać z możliwości wysłuchania lokalnych autorytetów na temat wszechstronnego spojrzenia na wzrost gospodarczy regionu, problemy handlowe i priorytety na przyszłość, w tym ciągłe obawy takie jak interoperacyjność i rozwój sztucznej inteligencji.

 

· Networkowanie z pionierami finansowania handlu i eksportu,

· Sesje poświęcone trendom finansowym,

· Ekskluzywne spojrzenia na innowacje fintech,

· Uczestnictwo w dyskusjach z ekspertami,

· Eksplorowanie przyszłych kierunków finansowania handlu.

 

To wszystko czeka na uczestników!

 

Z niecierpliwością oczekujemy na obecność naszych członków na tym ważnym dorocznym spotkaniu branżowym finansowania handlu.

 

Zarezerwuj teraz swoje bilety, wysyłając e-mail na adres info@mergevents.com podając swoje dane.

 

 

Szczegóły wydarzenia:

"Polish Trade Finance Symposium 2024"

Data: 15-16 maja 2024

Miejsce: Crowne Plaza Warsaw - The HUB

Rozpoczęcie: 8:30 CET

Program:

Adres:
Crowne Plaza Warsaw - The HUB
Rondo Daszyńskiego 2, Warsaw
Warszawa, 00-843
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps