Menu

Jak pozyskiwać kontrakty budowlane w UK?

Spotkania
Jak pozyskiwać kontrakty budowlane w UK?
Networking budowlany działający w Londynie w ramach PBLINK to dedykowana grupa dla profesjonalistów z branży budowlanej: architektów i inżynierów, generalnych wykonawców, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych.

PBLINK rozpoczął współpracę z Newable oraz JP Morgan Chase Foundation, aby stworzyć możliwości dla członków organizacji z sektora budowlanego, reprezentowanego przez małe i średnie przedsiębiorstwa, z dotarciem do kontraktów biznesowych (Tier 1).

Rząd Zjednoczonego Królestwa przedstawił priorytety na najbliższe dziesięć, także w przypadku sektora budowlanego. Będzie to czas największych projektów budowlanych w historii Wielkiej Brytanii. Planowana jest inwestycja 600 miliardów funtów na projekty infrastrukturalne, w dużej mierze skoncentrowane na Londynie, w tym Crossrail, trzeci pas startowy na lotnisku Heathrow i co najmniej 44 miliardy funtów na budownictwo mieszkaniowe.

Cel spotkania: poznanie i zrozumienie, w jaki sposób duże firmy budowlane (Tier 1) dokonują wyboru kontraktorów i subkontraktorów


*Newable planuje zaprosić dużą brytyjską firmę budowlaną Tier 1 (do potwierdzenia)

*Rejestracja priorytetowa dla członków PBLINK i ich gości

*Ograniczona liczba biletów dostępna dla osób niebędących członkami

*Twoja rejestracja może zostać odrzucona, jeśli nie reprezentujesz branży budowlanej

Środa, 25 września 2019, godz. 17:30

The Guildhall

80 Basinghall Street, EC2V 5AR

Rejestracja online:

OD PBLINK: Networking budowlany, tak jak i i inne wydarzenia w ramach PBLINK ,traktuj jak spotkanie z klientem. Nie rezerwuj biletu tylko dla samej rejestracji lub szansy, że może uda Ci się dołączyć danego dnia. Pamiętaj, że regularnie monitorujemy uczestnictwo w naszych eventach networkingowych i w przypadku niestosowania się do profesjonalnych zasad networkingu biznesowego, dajemy sobie prawo do odwołania Twojej rejestracji.

Adres:
The Guildhall
80 Basinghall Street
Londyn, EC2V 5AR
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane