Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

PBLink: Spotkanie networkingowe branży budowlanej

Spotkania
PBLink: Spotkanie networkingowe branży budowlanej
Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, Polish Business Link zaprasza na spotkanie networkingowe dla firm z branży budowlanej.

W spotkaniu weźmie udział gość specjalny z branży budowlanej. Po prezentacji oraz sesji Q&A będzie okazja do przedstawienia swojego biznesu pozostałym uczestnikom wydarzenia oraz nieformalny networking.

Czwartek, 20 czerwca 2019, godz. 17:30 – 20:00
Carter Lemon Camerons
10 Aldersgate St, London, EC1A 4HJ

Koszt: £25 + VAT, darmowo dla członków PBLINK

Rejestracja: https://www.pblink.co.uk/event/construction-networking-london-june-2019/
Hashtag: #ConstructionPL

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do akceptacji firmy tylko z branży budowlanej.


Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Celem PBLink jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych.

Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową dla branży budowlanej: www.pblink.co.uk/construction

Adres:

Carter Lemon Camerons LLP
10 Aldersgate Street
Londyn, EC1A 4HJ

Data i czas:

Cena:

£25
Otwórz w Google Maps
Reklama

Ostatnio dodane