Menu

PB Link zaprasza na Golf Networking

Spotkania
PB Link zaprasza na Golf Networking
Skoro golf na ma tyle zalet i pomaga wypracować przedsiębiorcom tak ważne dla nich umiejętności, dlaczego by nie spotkać się właśnie na polu golfowym?

Golf ma swoje korzenie w Szkocji, to tu narodziła się ta wyjątkowa gra. W krajach skandynawskich to jeden z najbardziej popularnych sposobów na spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Ale dlaczego tak bardzo upodobali go sobie przedsiębiorcy?

Golf to gra, w której najważniejsza jest strategia, nie siła. Tu, tak jak w biznesie, liczy się dobry plan, a przy jego realizacji ważną rolę pełni: analityczne myślenie, precyzja, koncentracja, konsekwencja i cierpliwość. Nie można też bać się ryzyka, bo w niektórych sytuacjach to może być szansą na wygraną. Czasem, tak jak i podczas prowadzenia działalności, zdarzają się błędne decyzje, z których trzeba wyciągnąć wnioski i unikać ich w kolejnych ruchach.

Golf to sport na świeżym powietrzu. Dla osób, takich jak przedsiębiorcy, którzy większość dnia spędzają w klimatyzowanych biurach, przy komputerach, to świetny sposób na zadbanie o sylwetkę i pozbycie się stresu. Gra przy dobrej, słonecznej, pogodzie, to sposób na wytworzenie w organizmie witaminy D, która skutecznie zmniejsza produkcje kortyzolu – hormonu stresu. W brew pozorom, golf to sport, który zapewnia dużo ruchu. Absorbuje wszystkie mięśnie, wymaga synchronizacji różnych części ciała jednocześnie.

Organizowany przez PB Link Golf Networking to niebywała okazja, by pod okiem trenera zgłębić tajniki tej niezwykłej gry. To także szansa na poznanie innych przedsiębiorców działających z Wielkiej Brytanii. Kto wie, może na polu poznasz przyszłego wspólnika?

Po kursie rozegramy zawody, podczas których każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności. Wieczorem przeniesiemy się do Golf Club, by toczyć luźne rozmowy przy BBQ.

17 czerwca, godz. 18:00
Dukes Meadows Golf Club, Chiswick
Cena: £30 + VAT

Kup bilet: https://events.pblink.co.uk/en-gb/golf-bbq-business-networking-in-chiswick17.06.2021

Adres:
Dukes Meadows
Dan Mason Drive
Londyn, W4 2SH
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama