Menu

VII Kongres Polskich Przedsiębiorców w UK

SeminariumOnline
VII Kongres Polskich Przedsiębiorców w UK
W najbliższy czwartek 26 listopada 2020 r. polscy przedsiębiorcy spotkają się po raz siódmy na tegorocznym kongresie. W tym roku wydarzenie odbędzie się online.

Sposób, w jaki ludzie się komunikują, zmienił się radykalnie w 2020 roku. Czy rozumiesz oczekiwania swoich klientów? Czy wiesz jak dostarczyć im niepowtarzalnych, wzbudzających emocje doświadczeń? Od tego zależy przyszłość Twojego biznesu.

Podczas tegorocznego Kongresu omówione zostaną nowe zasady obsługi klienta.
W 2020 roku wszystko jest inne - nasz rynek i nasi klienci są teraz głównie online, ale wymagają lepszego i bardziej osobistego traktowania niż tradycyjna usługa F2F. Obsługa klienta już nie wystarczy - liczy się Customer Experience.

W Kongresie wezmą udział doświadczeni przedsiębiorcy, którzy podczas wspólnej dyskusji, moderowanej przez Michaela Dembinskiego z Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, odpowiedzą na pytanie: ‘’jak ulepszyć obsługę klienta?’’.

Prelegenci:
Przedmowa: Kingsley Aikins, The Networking Institute
Moderator: Michael Dembinski, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa
Eva Hussain, Polaron Language Services
Michalis Michael, DigitalIMR
Lukasz Rzeczkowski, Trustedoctor
Natalia Talkowska, Natalka Design
Kolarele Sonaike, The Great Speech Consultancy

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, przy użyciu platformy Zoom.
Link do wydarzenia: 

Udział w samym webinarze jest darmowy, dla osób chcących uczestniczyć w networkingu i dodatkowych sesjach w ramach wydarzenia oraz otrzymać zapis kongresu bilet kosztuje 26.15 GBP

Bilety: 


to organizacja członkowska umożliwiająca budowanie kontaktów biznesowych w Wielkiej Brytanii od 2012 roku. Misją PBLINK jest budowanie platformy dla przedsiębiorców, pomagającej w tworzeniu możliwości, współpracy i dyskusji, abyśmy wszyscy mogli rozwijać naszą działalność.

Reklama
Ostatnio dodane