Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Czwartek 4 You: Dlaczego krykiet jest ważny?

SpotkaniaOnline
Czwartek 4 You: Dlaczego krykiet jest ważny?
Historia i teraźniejszość Stowarzyszenia Techników Polskich w oczach Prezesa z lat 2006-2009. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Czwartek 4You.

W tym roku Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii obchodziło 80-lecie istnienia. Z tej okazji Stowarzyszenie zorganizowało Konferencję uświetniającą ten jubileusz.

Zespół Czwartku 4You chciałby nawiązać do tego ważnego wydarzenia i z tej okazji zaproszono do spędzenia z nami czwartkowego wieczoru wieloletniego prezesa i działacza STP Pana mgr inż. Krzysztofa Ruszczyńskiego - człowieka, który miał ogromny wpływ na historię Stowarzyszenia.

Pan mgr inż. Krzysztof Ruszczyński piastował stanowisko Prezesa STP w latach 2006-2009 , v-ce prezesa STP w latach 2005, 2010 oraz Dyrektora Akademii Technicznej STP w latach 2006-2007. Był również Delegatem STP do Rady Krajowej FSN_NOT oraz Z-ca Sekretarza Generalnego EFPSNT.

W czasie tego spotkania dowiemy się więcej na temat początków Akademii Technicznej, Czwartków 4 You, Techniki i Nauki, stosowanych form mentoringu, sobotnich szkół polskich,  współpracy z PUNO i innymi organizacjami,  oraz „Górskich i Lewandowskich” STP.

Pan mgr inż. Krzysztof Ruszczyński zaprezentuje nam HIT czyli Historię i Teraźniejszość STP wskazując przy tym jak ważny może być krykiet.

Czwartek, 2 Grudnia 2021, godz. 19:00

Reklama
Ostatnio dodane
Reklama