Menu

Anonimowi Kokainiści CA: Zerwij z nałogiem!

W każdy:
WarsztatyOnline
Anonimowi Kokainiści CA: Zerwij z nałogiem!
CA to wspólnota mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się ze sobą swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby wspólnie znaleźć sposób na wyjście z nałogu.

Spotkania CA Poland odbywają się w języku polskim i zaproszeni na nie są wszyscy, którzy chcą zerwać z jakimkolwiek nałogiem.

"Jedynym warunkiem przynależności do grupy jest chęć przestania używania kokainy i wszystkich innych substancji zmieniających umysł. Nie ma żadnych należności ani opłat za członkostwo; jesteśmy w pełni samowystarczalni dzięki własnym datkom" - zapewnia Piotr, twórca grupy.

"Nie jesteśmy związani z żadną sektą, wyznaniem, politycznymi poglądami, organizacją czy instytucją. Nie chcemy angażować się w żadne kontrowersje, nie popieramy ani nie przeciwstawiamy się żadnym ideom. Naszym głównym celem jest uwolnienie się od kokainy i wszystkich innych substancji zmieniających umysł oraz pomoc innym w osiągnięciu takiej samej wolności" - dodaje.

Grupa korzysta z metody Dwunastu Kroków, ponieważ zostało już udowodnione, że Program Dwunastu Kroków zdrowienia działa.

Spotkania odbywają się na platformie zoom i stacjonarnie w każdy piątek o godzinie 19:00 czasu UK (20:00 polskiego czasu) i są darmowe.

Meeting ID: 263 748 3832
Haslo: Nadzieja

https://us02web.zoom.us/j/2637483832?pwd=QVdiMStiUWV6aldoMThTT0xTa3Q0Zz09

Reklama
Ostatnio dodane
Reklama