Menu

Nottingham: Dni poradnictwa prawnego i emerytalno-rentowego w obliczu Brexitu

Akcje
Nottingham: Dni poradnictwa prawnego i emerytalno-rentowego w obliczu Brexitu
Akcja przygotowana przez Konsulat w Manchesterze wraz z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Dwie sesje bezpłatnych porad radców prawnych specjalizujących się w prawie polskim oraz porad emerytalno-rentowych specjalistów z ZUS.

Porady będą udzielane z zakresu m.in. prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, spraw alimentacyjnych, majątkowych, prawa spadkowego, gospodarczego, emerytur i rent. Możliwym będzie także spotkanie z konsulami wydziału spraw prawnych i pomocy konsularnej i bezpośrednia rozmowa na tematy z zakresu pomocy konsularnej.

Z akcji może skorzystać każdy obywatel polski.

W ramach akcji odbędzie się spotkanie ogólne, na którym przedstawione zostaną zagadnienia ogólne związane z Brexitem i ewentualnymi kwestiami prawnymi i emerytur i rent. Po spotkaniu odbędą się spotkania indywidualne z ekspertami.

Spotkanie będzie szansą na rozmowę i uzyskanie pomocnych informacji, które pozwolą osobom poradzić sobie z niezałatwionymi sprawami i problemami prawnymi w Polsce, zabezpieczyć prawa do emerytury z Polski i/lub z Wielkiej Brytanii i ewentualnie przygotować się na Brexit lub powrót do Polski.

Podczas spotkań będzie również możliwość złożenia i uwierzytelnienia na miejscu konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Konto umożliwia "załatwianie" spraw w ZUS z każdego kraju na świecie. Więcej informacji PUE ZUS: , i,

 

Sobota, 8 grudnia 2019, godz. 12:00 - 17:00

Kościół Matki Bożej Częstochowskiej

2 Sherwood Rise, Nottingham NG7 6JN

 

Zgłoszenia należy kierować na adres: l. Wysłanie zgłoszenia gwarantuje udział w spotkaniu indywidualnym. Osoby wcześniej niezgłoszone, a które przyjdą na spotkanie, będą przyjmowane na rozmowy indywidualne w miarę możliwości.

Adres:
Kościół Matki Bożej Częstochowskiej
2 Sherwood Rise
Nottingham, NG7 6JN
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane