Networking Budowlany PBLink w Londynie
Imprezy i wydarzenia › Spotkania
Czwartek,
Godzina: 17:30 - 20:00

Patronat:
Networking Budowlany PBLink w Londynie
Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, Polish Business Link zaprasza na spotkanie networkingowe dla firm z branży budowlanej. W programie także gość specjalny.

Po prezentacji oraz sesji Q&A będzie okazja do przedstawienia swojego biznesu pozostałym uczestnikom wydarzenia oraz nieformalny networking.


Czwartek, 21 marca 2019, godz. 17:30 – 20:00
Carter Lemon Camerons
10 Aldersgate St, London, EC1A 4HJ

Koszt: £25 + VAT, wstęp wolny dla członków PBLINK

Rejestracja: https://www.pblink.co.uk/event/construction-networking-london-march-2019/
 

Z  uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do akceptacji firmy tylko z branży budowlanej.


Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Celem organizacji jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomoc dla firm w celu uwidocznienia obecności i prestiżu na rynku oraz umozliwienie nawiązania kontraktów biznesowych. Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi prawie 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową dla branży budowlanej.

Więcej informacji na: www.pblink.co.uk/construction

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama