Menu

Manchester: Warsztaty "Autoprezentacja - Twój głos ma głos!"

WarsztatySeminarium
Manchester: Warsztaty "Autoprezentacja - Twój głos ma głos!"
Szkolenie prowadzone przez profesjonalistów – Daniela Dyka i Jacka Tomkowicza – radiowców i dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w mediach.

Stres przed prezentacją biznesową? Trudno zapanować nad głosem, może prezentacje z klientami czy rozmowy z nowo poznanymi osobami nie wychodzą najlepiej? Drżący głos, luki w pamięci czy brak odpowiednich słów? Pomożemy to zmienić!

Zapraszenie na szkolenie – warsztaty, gdzie otrzymacie zestaw wskazówek i szansę przećwiczenia ich w praktyce. A wszystko pod czujnym okiem i uchem profesjonalistów – Daniela Dyka i Jacka Tomkowicza – radiowców, dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w mediach. Dzięki tym szkoleniom – warsztatom, każda prezentacja, rozmowa czy spotkanie będą przysłowiową "bułką z masłem". Co więcej, będzie też okazja do poznania innych, czyli do networkingu i szansy przetestowania nauki w praktyce.

Jesteś przedsiębiorcą, start-upem, studentem, starasz się o nową pracę, pracujesz w obsłudze klienta, chcesz zdobyć cenne wskazówki komunikacji werbalnej oraz jak radzić sobie ze stresem? Nasze szkolenie składa się z dwóch części: teorii opartej na codziennych sytuacjach oraz praktyki – krótkich ćwiczeń indywidualnych i grupowych. Warsztaty poprowadzą dziennikarze z najpopularniejszego radia w Polsce. Ich programy w żółto-niebieskiej stacji co dzień bawią 9 milionów ludzi.

Szkolenie składa się z: teorii (opartej na codziennych sytuacjach) oraz praktyki (krótkich ćwiczeń indywidualnych i grupowych).

Sobota, 01 czerwca 2019, godz. 9:00 - 15:00
Bridge 5 Mill, 22 A Beswick Street, Manchester M4 7HR

Program:
09:00 – 10:00  Rejestracja
10:00 – 10:20  Poznajmy się – mini networking
10:20 – 12:30  Szkolenie – emisja głosu, opanowanie nerwów i sposób na opornych klientów, techniki „tuż przed” na zrelaksowanie się i pewność siebie w czasie prezentacji, pitchu czy rozmowy o pracę; jak przygotować się, o czym pamiętać w trakcie prezentacji, najczęściej popełniane błędy i jak ich unikać, jak wywołać zainteresowanie, słowa kluczowe (halo words), intencje i założenia; planowanie i dostarczenie prezentacji, układanie anegdot.
12:30 – 13:00   Przerwa na lunch
13:00 – 14:15  Warsztaty – część praktyczna – w grupach (4 – 5 osób)
14:15 – 14:30  Różnice kulturowe, czyli jak sprzedać Brytyjczykowi – cenne wskazówki dla każdego.
14:30 – 15:00  Networking

Bilety na

Kolej: Manchester Piccadilly, tramwaj: Holt Town

Adres:
Bridge 5 Mill
22 A Beswick Street
Manchester, M4 7HR
Data i czas:
Cena:
£50
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane