Sztab przy Polskiej Szkole na Wembley zaprasza na 27. Finał WOŚP
Imprezy i wydarzenia › Koncerty
Sobota,
Godzina: 16:30-23:00

Patronat:
Sztab przy Polskiej Szkole na Wembley zaprasza na 27. Finał WOŚP
Sztab zarejestrowany przy Polskiej Szkole na Wembley im. Janusza Korczaka "grać" będzie dwa dni!

Dzień Pierwszy - 27. Finał WOŚP w Londynie - Koncert

SOBOTA, 12 stycznia 2019, godz. 16.30 a 23.00

Scala, 275 Pentonville Rd, London N1 9NL

Wstęp 16+ (osoby niepełnoletnie tylko pod opieką osoby dorosłej).
Konieczne jest zabranie ważnego dowodu tożsamości!

Gwiazdy wieczoru:

Raz Dwa Trzy - uchodzą za jeden z najciekawszych i najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grają zarówno na dużych festiwalach rockowych, jak i akustycznie w małych salach teatralnych, a ich koncerty wszędzie przyjmowane są równie entuzjastycznie. Zespół Raz Dwa Trzy nie jest łatwy do zaszufladkowania.

Jedyne, co można o nim z całą pewnością powiedzieć to to, że jest wyjątkowy! Mają bogatą dyskografię, a w swoim dorobku artystycznym mają również płyty ze znakomitą interpretacją piosenek Wojciecha Młynarskiego i Agnieszki Osieckiej.

Voo Voo - to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata.
Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

Tomek Lipiński - Polski muzyk rockowy, wokalista i gitarzysta, kompozytor, autor piosenek. Lider i współzałożyciel zespołów Tilt, Brygada Kryzys, i Fotoness. Współpracował m.in. z Izraelem, nagrywał również solowo (album „Nie pytaj mnie” z 1994 i „To, czego pragniesz” z 2015). Jest autorem lub współautorem m.in. takich przebojów jak „Centrala”, „To co czujesz, to co wiesz”, “Nie wierzę politykom”,”Runął już ostatni mur”, „Jeszcze będzie przepięknie”, “Nie pytaj mnie”.

Ponadto:

Dana Immanuel & the Stolen Band - Dana Immanuel & The Stolen Band to zespół grających banjo, strzępiących gitar, piłujących skrzypiec, rytmicznych kroków, sączącego się whisky oraz żeńskiego ataku na zmysły. Od 2014 roku ta londyńska “lady band” zachwyca tłumy o różnorodnym charakterze obejmujące sceny bluesowe, rockowe, amerykańskie, indyjskie, folklorystyczne i wiejskie dzięki ich energicznym występom na żywo oraz całkowicie unikatowej muzyki.

Metasoma - Metasoma to londyński zespół, który w unikalny sposób łączy w swoim brzmieniu szeroko pojętą muzykę rockową oraz heavy metalową. Metasome charakteryzują ciężkie gitarowe riffy współbrzmiące z niskimi dźwiękami generowanymi przez gitarę basowa oraz precyzyjnym ‚groove’ na bębnach. Na uwagę zasługuje również melodyjny wokal, który intensywnie przedziera się przez dźwięki instrumentów.

Gabinet Looster - Gabinet Looster to siedmioosobowy zespół grający muzykę z pogranicza punka, reggae, ska, rocka i bluesa, dobrze znany londyńskiej publicznosci.
Gabinet to przede wszystkim szalona grupa przyjaciół, która (tworząc w Anglii w języku polskim) znalazła sobie fanów nie tylko wśród Polaków. To szczera radość dzielenia się muzyką, która nie zna granic.

The Charts - Zespół The Charts powstał z inicjatywy klawiszowca Krzysztofa i gitarzysty Artura. The Charts szybko podbił serca swoich fanów i w stosunkowo krótkim czasie pozyskał dość sporą grupę nowych wielbicieli. W repertuarze The Charts można znaleźć najpopularniejsze standardy oraz hity z polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej zarówno te starsze, jak również te najnowsze, które możemy usłyszeć w radiu czy telewizji. Koncertują na licznych imprezach takich jak wesela, zabawy, bale karnawałowe, Andrzejki, Bale Sylwestrowe czy koncerty charity, na terytorium całego UK.

Prowadzący:
Krzysztof Skiba - Satyryk, felietonista, showmen, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek (m.in. Makumba, Dres, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni). Od 30 lat występuje z zespołem Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt (łączny nakład sprzedanych płyt to ponad 2 mln egzemplarzy) i z którym wystąpił na ponad trzech tysiącach koncertów.

Nika Boon - Kompozytorka, wokalistka i prezenterka. Jurorka w nowym programie muzycznym “All Together Now, Śpiewajmy Razem” w Polsacie. Do grona muzyków współpracujących z Niką Boon należą John Baggott (Massive Attack, Portishead, Robert Plant), Ian Matthews (Kasabian) oraz Carey Willetts (Athlete). Nika Boon wywodzi się ze sceny alternative rock/grunge.

Program wieczoru:
17:10 The Charts
17:50 Metasoma
18:30 Gabinet Looster
19:20 Tomek Lipiński
20:00 Światełko do nieba
20:10 Dana Immanuel & The Stolen Band
20:55 Raz Dwa Trzy
22:05 Voo Voo

Sie ma!

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama