Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Sztab przy Polskiej Szkole na Wembley zaprasza na 27. Finał WOŚP

Koncerty
Sztab przy Polskiej Szkole na Wembley zaprasza na 27. Finał WOŚP
Sztab zarejestrowany przy Polskiej Szkole na Wembley im. Janusza Korczaka "grać" będzie dwa dni!

Dzień Pierwszy - 27. Finał WOŚP w Londynie - Koncert

SOBOTA, 12 stycznia 2019, godz. 16.30 a 23.00

Scala, 275 Pentonville Rd, London N1 9NL

Wstęp 16+ (osoby niepełnoletnie tylko pod opieką osoby dorosłej).
Konieczne jest zabranie ważnego dowodu tożsamości!

Gwiazdy wieczoru:

Raz Dwa Trzy - uchodzą za jeden z najciekawszych i najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grają zarówno na dużych festiwalach rockowych, jak i akustycznie w małych salach teatralnych, a ich koncerty wszędzie przyjmowane są równie entuzjastycznie. Zespół Raz Dwa Trzy nie jest łatwy do zaszufladkowania.

Jedyne, co można o nim z całą pewnością powiedzieć to to, że jest wyjątkowy! Mają bogatą dyskografię, a w swoim dorobku artystycznym mają również płyty ze znakomitą interpretacją piosenek Wojciecha Młynarskiego i Agnieszki Osieckiej.

Voo Voo - to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata.
Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

Tomek Lipiński - Polski muzyk rockowy, wokalista i gitarzysta, kompozytor, autor piosenek. Lider i współzałożyciel zespołów Tilt, Brygada Kryzys, i Fotoness. Współpracował m.in. z Izraelem, nagrywał również solowo (album „Nie pytaj mnie” z 1994 i „To, czego pragniesz” z 2015). Jest autorem lub współautorem m.in. takich przebojów jak „Centrala”, „To co czujesz, to co wiesz”, “Nie wierzę politykom”,”Runął już ostatni mur”, „Jeszcze będzie przepięknie”, “Nie pytaj mnie”.

Ponadto:

Dana Immanuel & the Stolen Band - Dana Immanuel & The Stolen Band to zespół grających banjo, strzępiących gitar, piłujących skrzypiec, rytmicznych kroków, sączącego się whisky oraz żeńskiego ataku na zmysły. Od 2014 roku ta londyńska “lady band” zachwyca tłumy o różnorodnym charakterze obejmujące sceny bluesowe, rockowe, amerykańskie, indyjskie, folklorystyczne i wiejskie dzięki ich energicznym występom na żywo oraz całkowicie unikatowej muzyki.

Metasoma - Metasoma to londyński zespół, który w unikalny sposób łączy w swoim brzmieniu szeroko pojętą muzykę rockową oraz heavy metalową. Metasome charakteryzują ciężkie gitarowe riffy współbrzmiące z niskimi dźwiękami generowanymi przez gitarę basowa oraz precyzyjnym ‚groove’ na bębnach. Na uwagę zasługuje również melodyjny wokal, który intensywnie przedziera się przez dźwięki instrumentów.

Gabinet Looster - Gabinet Looster to siedmioosobowy zespół grający muzykę z pogranicza punka, reggae, ska, rocka i bluesa, dobrze znany londyńskiej publicznosci.
Gabinet to przede wszystkim szalona grupa przyjaciół, która (tworząc w Anglii w języku polskim) znalazła sobie fanów nie tylko wśród Polaków. To szczera radość dzielenia się muzyką, która nie zna granic.

The Charts - Zespół The Charts powstał z inicjatywy klawiszowca Krzysztofa i gitarzysty Artura. The Charts szybko podbił serca swoich fanów i w stosunkowo krótkim czasie pozyskał dość sporą grupę nowych wielbicieli. W repertuarze The Charts można znaleźć najpopularniejsze standardy oraz hity z polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej zarówno te starsze, jak również te najnowsze, które możemy usłyszeć w radiu czy telewizji. Koncertują na licznych imprezach takich jak wesela, zabawy, bale karnawałowe, Andrzejki, Bale Sylwestrowe czy koncerty charity, na terytorium całego UK.

Prowadzący:
Krzysztof Skiba - Satyryk, felietonista, showmen, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek (m.in. Makumba, Dres, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni). Od 30 lat występuje z zespołem Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt (łączny nakład sprzedanych płyt to ponad 2 mln egzemplarzy) i z którym wystąpił na ponad trzech tysiącach koncertów.

Nika Boon - Kompozytorka, wokalistka i prezenterka. Jurorka w nowym programie muzycznym “All Together Now, Śpiewajmy Razem” w Polsacie. Do grona muzyków współpracujących z Niką Boon należą John Baggott (Massive Attack, Portishead, Robert Plant), Ian Matthews (Kasabian) oraz Carey Willetts (Athlete). Nika Boon wywodzi się ze sceny alternative rock/grunge.

Program wieczoru:
17:10 The Charts
17:50 Metasoma
18:30 Gabinet Looster
19:20 Tomek Lipiński
20:00 Światełko do nieba
20:10 Dana Immanuel & The Stolen Band
20:55 Raz Dwa Trzy
22:05 Voo Voo

Sie ma!

Adres:

Scala
275 Pentoville Road, King's Cross
Londyn, N1 9NL

Data i czas:

Cena:

wstęp wolny
Otwórz w Google Maps
Reklama

Ostatnio dodane