Menu

Spektakl "Klimakterium" cz. I i II

Teatr, Kino
Spektakl "Klimakterium" cz. I i II
Zapraszamy na weekend z wyjątkowym spektaklem! W sobotę 21.09 część I, w niedzielę 22.09 - część II.

KLIMAKTERIUM… i już   

(część I) sobota 19:30 i niedz.16:00

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują się wcale nie takie straszne!

Tak dowcipnie, otwarcie z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez, wołając „to o mnie”, i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzinnymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

KLIMAKTERIUM 2, czyli menopauzy szał

(część II, niedziela 19:00)

Wydawalo nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już niemłodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy!

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Bilety w cenach: 27, 30 i 35 funtów do nabycia w kasie POSK-u od 13.09.

Rezerwacji można również dokonywać przez telefon: 077 88 410 122

 

Adres:
POSK - Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane