Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polish Your Polish zaprasza: Bez tematu

Spotkania
Polish Your Polish zaprasza: Bez tematu
Zapraszamy na niezwykłe spotkanie Toastmasters 13 czerwca o godzinie 19:15! Przeżyj magię skutecznej komunikacji i dowiedz się, jak prostota może mieć ogromne znaczenie.

We invite you to an extraordinary Toastmasters meeting (in English) on June 13 at 19:15! Experience the magic of effective communication and learn how simplicity can make a huge difference. 

Temat wieczoru brzmi "Bez Tematu", a nasz Toastmaster wieczoru, Piotrek podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat "Mniej to więcej", odkrywając ukrytą moc zwięzłości I na temat "Nic to wszystko" otworzy Ci oczy na nowe możliwości i zmieni Twoją perspektywę. Spotkanie odbedzie się w języku angielskim.

Czy chcesz odkryć swój potencjał w komunikacji? Toastmasters to idealne miejsce, aby rozwijać swoje umiejętności przemawiania publicznego w przyjaznym i wspierającym środowisku. Bez względu na poziom doświadczenia, nasza społeczność przyjmuje wszystkich chętnych z otwartymi ramionami.

Przyłącz się do inspirujących sesji improwizacji, bierz udział w konstruktywnych ocenach i zobacz, jak inni członkowie Toastmasters pokonują swoje bariery w mówieniu.

Zanotuj sobie datę 13 czerwca o godzinie 19:15 i przyjdź na nasze spotkanie Toastmasters. Czekają na Ciebie fascynujące przemówienia i ciepła atmosfera, w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności.

Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Do zobaczenia!

Jeśli jednak wolisz uczestniczyć online, to będzie też możliwość uczestniczenia przez ZOOM:

Adres:
Ognisko Polskie
55 Exhibition Road, South Kensington
Londyn, SW7 2PN
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama