Menu

Petarda w Anglii, czyli "Please, stand-up! Londyn"

Kabaret
Petarda w Anglii, czyli "Please, stand-up! Londyn"
Do Wielkiej Brytanii zawita ekipa niebanalnego wydarzenia "Please, stand-up!". Gościem specjalnym będzie O.S.T.R.

Na scenie obok Ostrowskiego wystąpi ścisła czołówka polskiego stand-up'u, którą rzadko można zobaczyć w takim zestawie...

Plejada gwiazd nowej sceny komediowej w składzie: Błażej Krajewski, Michał Leja, Tomek Kołecki, Darek Gadowski oraz Jasiek Borkowski.

Gospodarzem imprezy będzie niesamowity Łukasz Lotek LodkowskiJego występy można oglądać w internecie, a wyświetlenia idą w miliony, zatem bez kozery można być pewnym świetnej zabawy.

Lotek w jednym z wywiadów mówił, że zanim na dużej scenie wypowie jakiś dowcip czy historię, najpierw testuje ją na, specjalnie do tego zaproszonej, publiczności.

Znajomi Lotka są pewnie z tego powodu zachwyceni, bo nie muszą już słuchać jego sucharów, a idąc na przedstawienie z jego udziałem, dostają sprawdzone i przednie dowcipy. Humor i język jak żyletka, to cechuje tego sympatycznego z wyglądu stand-uppera. 

Na scenie „Please, stand-up!” obok dobrze znanych artystów pojawi się w nowej odsłonie, jeden z najlepszych polskich raperów i producentów muzycznych - Adam Ostrowski - znany lepiej jako O.S.T.R.

Adam przygotował specjalnie na tę okazję specjalny program. Jest to połączenie jego rapowej pasji oraz klasycznego stand-up'u.

Kto był przynajmniej raz na koncercie Ostrego ten wie, że słowa z tego człowieka wyskakują jak kule z karabinu maszynowego. Tym razem to porównanie ma jeszcze jedną stronę, bo jego słowa mogą spowodować podobne efekty, jak kula karabinowa uderzająca w cel.

Ostry podczas „Please, stand-up!” jeńców nie bierze i nie idzie na żadne kompromisy.
Występując na scenie nie rezygnuje z rapu, a na dodatek wyostrza swój język. 

Podczas występu Ostrego bądźcie pewni, że ten człowiek nie oszczędzi ani siebie, ani Was.

Jeśli dodać, że podczas całego wydarzenia za gramofonami będzie stał DJ Kebs to wiedz, że się będzie działo!

„Please, stand-up!” odbędzie się w londyńskiej sali Gracepoint 14 grudnia. Dzień później artyści pojawią się na scenie Manchester Central w Manchesterze.

 

KONKURS!

Do wygrania 3 podwójne zaproszenia na Polską galę "Please, stand-up".

Szczegóły:

 

Sobota, 14 grudnia 2019, godz. 20:00 (drzwi od 19:00)

Gracepoint
161 - 169 Essex Road, Islington, London N1 2SN

Wydarzenie na FB:

Bilety można kupić

Wstęp powyżej 18. roku życia

Adres:
Gracepoint
161 - 169 Essex Road, Islington
Londyn, N1 2SN
Data i czas:
Cena:
£30, £55
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane