Menu

PBLink: Spotkanie networkingowe branży budowlanej

Spotkania
PBLink: Spotkanie networkingowe branży budowlanej
Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, Polish Business Link zaprasza na spotkanie networkingowe dla firm z branży budowlanej.

W spotkaniu weźmie udział gość specjalny z branży budowlanej. Po prezentacji oraz sesji Q&A będzie okazja do przedstawienia swojego biznesu pozostałym uczestnikom wydarzenia oraz nieformalny networking.

Czwartek, 20 czerwca 2019, godz. 17:30 – 20:00
Carter Lemon Camerons
10 Aldersgate St, London, EC1A 4HJ

Koszt: £25 + VAT, darmowo dla członków PBLINK

Rejestracja:

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do akceptacji firmy tylko z branży budowlanej.


Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Celem PBLink jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych.

Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową dla branży budowlanej:

Adres:
Carter Lemon Camerons LLP
10 Aldersgate Street
Londyn, EC1A 4HJ
Data i czas:
Cena:
£25
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane