Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Koncert "Baby, ach te baby" w POSK

Koncerty
Koncert "Baby, ach te baby" w POSK
Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny zaprasza na wyjątkowy koncert!

Trzech przystojnych wokalistów, jeden genialny pianista i jeden w miarę sprawny konferansjer zabiorą Państwa w niezwykłą, piękną podróż w zakamarki ludzkiego serca, ludzkiej duszy, w podróż, której głównym chociaż nie jedynym tematem będą szeroko pojęte stosunki męsko-damskie.

Piosenka poprowadzi nas przez skomplikowany świat uczuć, jakie szarpią czasem naszą ludzką psychiką, opowiemy piosenką skomplikowane czasem relacje między mężczyzną a kobietą. Nie tylko jeśli chodzi o taki stan psychiczny jak zakochanie, ale również relacje mąż-żona, zięć-teściowa, kolega-koleżanka i oczywiście cofniemy się w czasie do naszych lat szczenięcych i przypomnimy sobie jak to było w liceum, a nawet jeszcze wcześniej.

Podróż to będzie sentymentalna, czasem rzewna, czasem wesoła i beztroska, ale zawsze pięknie wyśpiewana i sympatyczna. Zapewnią to Państwu Robert Żurek – pamiętany przez Państwa - mamy nadzieję - odtwórca roli Leonarda Cohena, jak również Michał Chołka i Mateusz Mikoś.

Przy fortepianie usiądzie znakomity Tomasz Jachym, a w całości postara się nie przeszkadzać Sławek Gaudyn.

Będą Państwo w ciągu 90 minut mogli usłyszeć takie nieśmiertelne przeboje polskiej piosenki jak np. „Jesteśmy na wczasach” Wojciecha Młynarskiego, „Czy te oczy mogą kłamać” Agnieszki Osieckiej, piosenki Kabaretu Starszych Panów, piosenki międzywojennego kina, jak również piosenki Jaquessa Brella czy Georgesa Brassensa.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że będziecie się Państwo świetnie bawili wspólnie z wykonawcami.

Miejsce: Sala Teatralna POSK

Bilety w cenie 15-20 funtów na stronie: 

Adres:
POSK - Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama