Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jazz Cafe POSK zaprasza: Jakub Cywinski Quartet feat. Isobel Gathercole

Koncerty
Jazz Cafe POSK zaprasza: Jakub Cywinski Quartet feat. Isobel Gathercole
Ten ekscytujący kwartet uznanych muzyków jazzowych ze sceny londyńskiej i nie tylko, prezentuje oryginalne kompozycje oraz własne aranżacje popularnych standardów jazzowych. Ich muzyka oscyluje na pograniczu mainstreamowego jazzu, etno i fusion!

The Jakub Cywiński Quartet was established in June 2022 under the leadership of double bassist/bass guitarist Jakub Cywiński. This dynamic quartet consists of highly acclaimed jazz musicians hailing from the vibrant London scene and beyond. They showcase original compositions as well as their unique arrangements of beloved jazz standards. Their music seamlessly blends elements of mainstream jazz, ethno, and fusion, creating an engaging and captivating experience!

Saturday July 1, 2023
Bar 19:30 / music 20:30
Tickets £15 at the door and on Eventbrite.

 

Isobel Gathercole jest wokalistką jazzową mieszkającą w Londynie. Uczyła się wokalu jazzowego w Guildhall School of Music and Drama i od czasu przybycia na scenę w 2014 roku występowała w wielu najlepszych londyńskich klubach jazzowych, w tym Ronnie Scott's, Vortex i Spice of Life.

 

Urodzony w Polsce, mieszkający w Londynie, Jakub Cywiński jest kontrabasistą i kompozytorem, który obecnie interesuje się współpracą z różnymi współczesnymi kompozytorami i muzykami jazzowymi, takimi jak między innymi Ola Onabule, Marco Marconi, Partikel, Duncan Eagles Quartet. Studiował kontrabas jako studia podyplomowe w Royal College of Music. Jego zróżnicowana kariera freelancera zaprowadziła go do Indii, Rosji, Libanu i innych miejsc na całym świecie…

 

Muzycy:


Isobel Gathercole – wokal
Jakub Cywiński – kontrabas, gitara basowa
Jan Paweł Muir – fortepian
Eric Ford – perkusja

 

sobota 1 lipca 2023
Bar 19:30 / muzyka 20:30
Bilety £15 przy wejściu i na Eventbrite:

 

Video 1 ("My Heart Stood Still" – Isobel Gathercole Trio):


Video 2 ("Donna Lee" - Jakub, Demi and Nicolas):

Adres:
Jazz Cafe POSK
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF
Data i czas:
Cena:
£15
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama