Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jazz Cafe POSK zaprasza: BASIA BARTZ i jej goście!

Koncerty
Jazz Cafe POSK zaprasza: BASIA BARTZ i jej goście!
W ten kameralny wieczór Basia zabierze nas w eklektyczną podróż po wielu muzycznych światach, które do tej pory stworzyła i zamieszkuje.

A versatile artist - Basia Bartz and her guests - invites you to a concert on Saturday, June 10 at Jazz Cafe POSK. He will sing and play in a folk - jazz - pop atmosphere for all lovers of good music.

 

Urodzona i wychowana w Polsce Basia Bartz stała się aktywną artystką londyńskiej sceny muzycznej od czasu przeprowadzki do Wielkiej Brytanii piętnaście lat temu.

Jako skrzypaczka była członkinią niezliczonych zespołów i projektów z różnych gatunków, obejmujących folk, Americanę, eksperymenty, jazz, pop, a nawet dance.

Przez lata wielu piosenkarzy i autorów piosenek zwracało się do skrzypaczki, by pomogła upiększyć swoje piosenki jej wrażliwym uchem i wszechstronną grą.

 

Zainspirowana otaczającymi ją muzykami, a także własną ewolucją, Basia zaczęła śpiewać i komponować autorskie piosenki w 2019 roku. Kontynuując swoją wieloletnią miłość do folku, rozpoczęła współpracę z Benem Walkerem, który nagrał i wyprodukował szereg skrzypcowych pieśni ludowych, z których dwie zostały już wydane.

 

Muzycy:

Basia Bartz - wokal, skrzypce, fortepian, elektronika

Shem Fillmore – sarangi, mandolina

Omar Rios Melendez – gitara

 

 

sobota 10 czerwca 2023
Bar 19:30 / muzyka 20:30


Bilety £15 przy wejściu i na Eventbrite:


Video (Seeking Shade):


Video (Girl at Dusk official video):


Video (Black Horses):

Adres:
Jazz Cafe POSK
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF
Data i czas:
Cena:
£15
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama