Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

III Konferencja Zdrowia oraz Targi Zdrowia i Medycyny Naturalnej Londyn 2024

Spotkania
III Konferencja Zdrowia oraz Targi Zdrowia i Medycyny Naturalnej Londyn 2024
“Łączy Nas Dbałość o Zdrowie” – to hasło przewodnie III Konferencji Zdrowia oraz największych Targów Zdrowia i Medycyny Naturalnej, które oferują unikalną okazję do zgłębiania tajników zdrowego życia i alternatywnych metod leczenia.

"United by Care for Health" is the motto of the 3rd Health Conference and the largest Health and Natural Medicine Fair, offering a unique opportunity to delve into the secrets of healthy living and alternative treatment methods.

 

Łączy Nas Dbałość o Zdrowie – III Konferencja Zdrowia Londyn 2024 i
Targi Zdrowia i Medycyny Naturalnej


Już 23 czerwca 2024 roku w Hotelu Sheraton Skyline na Heathrow odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych zdrowiu i medycynie naturalnej dla polskiej społeczności na emigracji. 


Co tym razem czeka na uczestników?

Przede wszystkim podczas konferencji, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać niezwykłych wykładów ekspertów. Spodziewamy się przełomowych wystąpień na temat zdrowia w ujęciu holistycznym. Prelekcje prowadzone będą przez renomowanych lekarzy, naukowców i praktyków medycyny alternatywnej, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz najnowszymi odkryciami w dziedzinie zdrowia.


Networking z prelegentami!

Cały dzień trwania wydarzenia będzie okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami. To niepowtarzalna szansa na wymianę doświadczeń, zdobycie praktycznych wskazówek oraz nawiązanie cennych kontaktów z ekspertami.


Wyjątkowe stoiska wystawiennicze

Na uczestników targów czeka przegląd najnowszych produktów, suplementów, książek i usług związanych ze zdrowiem i medycyną naturalną. To idealna okazja, aby zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami wspierającymi zdrowy styl życia.


Dlaczego warto wziąć udział?

Dowiedz się, jakie są najnowsze i sprawdzone metody praktykowane z sukcesem w dziedzinie zdrowia naturalnego. Zdobądź wiedzę na temat aktualnych trendów i innowacji, które mogą pomóc w poprawie jakości życia.

 

Spotkania z ekspertami w dziedzinie zdrowia

Skorzystaj z możliwości spotkania wybitnych specjalistów. Zdobądź cenne wskazówki dotyczące Twojego zdrowia i dobrostanu. Zdobądź autograf na książce i zrób sobie zdjęcie z ulubionym wykładowcą.


Zakupy

Odkryj i zakupy innowacyjne produkty oraz usługi, które wspierają zdrowy styl życia. Przeglądaj stoiska wystawiennicze, poznawaj nowości i znajdź produkty dopasowane do Twoich potrzeb.


Gdzie i Kiedy?

Konferencja Zdrowia “Łączy Nas Dbałość o Zdrowie” Londyn 2024 oraz Targi Zdrowia i Medycyny Naturalnej odbędą się 23 czerwca w Hotelu Sheraton Skyline na Heathrow.

Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 8:00, więc nie zwlekaj – zakup bilet już dziś i dołącz do naszej społeczności.

 

Aby uzyskać więcej informacji i dokonać rejestracji, odwiedź naszą stronę internetową: 

 


Do zobaczenia w Londynie, gdzie łączy nas dbałość o zdrowie!

 

Nasi wyjątkowi prelegenci:

Gość Specjalny - Jerry Sargeant Star Magic Healing Facilitator:

Mgr Barbara Kazana:

Lek.med. Anna Furmaniuk:

PhD Aurela Daktera:

Mgr Anna Kosmala:

 

Adres:
Sheraton Skyline Hotel London Heathrow
Heathrow Airport, Bath Rd., Harlington, Hayes
Londyn, UB3 5BP
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps