Menu

Sheffield: Polish Business Roadshow

Spotkania
Sheffield: Polish Business Roadshow
Celem akcji jest promocja polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii, integracja polskich przedsiębiorców oraz przekazanie profesjonalnej wiedzy związanej z założeniem i prowadzeniem własnej firmy na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Każde spotkanie potrwa ok. 3 godzin i podzielone będzie na 2 części:


- Część 1. (czas trwania: 2 godz.) KONSULTACJE
Bezpłatne, indywidualne konsultacje z ekspertem: prawnikiem, księgowym, specjalistą ds. marketingu i doświadczonym sprzedawcą produktów na platformach internetowych, takich jak Amazon czy Ebay. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak otworzyć, ale również w jaki sposób rozwijać firmę w UK.

- Część 2. (czas trwania: 1 godz.) NETWORKING
Networking biznesowy, podczas, którego każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję nawiązać nowe, cenne kontakty. Celem networkingu jest integracja polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii oraz stworzenie im szans na nowe kontrakty i kolejne drogi rozwoju.

DLA KOGO?
Polish Business Roadshow skierowane jest przede wszystkim do osób związanych z branżą budowlaną, handlem online, profesjonalnymi usługami różnego typu i firm podwykonawczych, działających na obszarze Wielkiej Brytanii. Spotkania organizowane są także dla osób, które dopiero planują uruchomić własną firmę w Wielkiej Brytanii. Na miejscu będzie można skorzystać z pomocy tłumacza.

 

Środa, 30 października 2019, godz. 18:00 – 20:00

NatWest Sheffield

1 St Paul’s Place, 121 Norfolk Street, Liverpool S1 2JF

Wstęp wolny
Rejestracja:

Adres:
NatWest Sheffield
1 St Pauls Place, Sheffield
Liverpool, S1 2JF
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane