Menu

Liverpool: Polish Business Roadshow

Spotkania
Liverpool: Polish Business Roadshow
Celem akcji jest promocja polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii, integracja polskich przedsiębiorców oraz przekazanie profesjonalnej wiedzy związanej z założeniem i prowadzeniem własnej firmy na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Spotkanie potrwa ok. 3 godzin i podzielone będzie na 2 części:

Część 1. (czas trwania: 2 godz.) KONSULTACJE
Bezpłatne, indywidualne konsultacje z ekspertem: prawnikiem, księgowym, specjalistą ds. marketingu i doświadczonym sprzedawcą produktów na platformach internetowych, takich jak Amazon czy Ebay. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak otworzyć, ale również w jaki sposób rozwijać firmę w UK.

Część 2. (czas trwania: 1 godz.) NETWORKING
Networking biznesowy, podczas, którego każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję nawiązać nowe, cenne kontakty. Celem networkingu jest integracja polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii oraz stworzenie im szans na nowe kontrakty i kolejne drogi rozwoju.

DLA KOGO?
Polish Business Roadshow skierowane jest przede wszystkim do osób związanych z branżą budowlaną, handlem online, profesjonalnymi usługami różnego typu i firm podwykonawczych, działających na obszarze Wielkiej Brytanii. Spotkania organizowane są także dla osób, które dopiero planują uruchomić własną firmę w Wielkiej Brytanii. Na miejscu będzie można skorzystać z pomocy tłumacza.

Czwartek, 24 października 2019, godz. 18:00 – 20:00

RBS

1 Hardman Boulevard, Manchester M3 3AQ

Wstęp wolny
Rejestracja:

Adres:
Hilton Hotel
3 Thomas Steers Way
Liverpool, L1 8LW
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps