Menu

Nabór na wystawę "Razem jako Jedno - Moje Doświadczenia Covid-19"

Wystawy
Nabór na wystawę "Razem jako Jedno - Moje Doświadczenia Covid-19"
Polish Arts Festival / Festiwal Sztuki Polskiej w Limerick ogłasza nabory na wystawę o tematyce „Razem jako Jedno – Moje Doświadczenia Covid – 19”.

Wystawa dostępna jest dla artystów ze wszystkich dziedzin sztuk wizualnych i odbędzie się w prestiżowych wnętrzach The Hunt Museum Café, które znane jest z tradycji prezentowania talentów z całego sektora artystycznego.

Wystawa jest zaproszeniem dla początkujących, wschodzących artystów, niedawnych absolwentów, jak i tych którzy mają już swój dorobek artystyczy i demonstrują swój potencjał poprzez jakość swojej pracy oraz ambicję i pragną rzucić wyzwanie i przetestować swoją twórczość w sferze publicznej.

Projekt ma na celu zbudowanie platformy dla artystów do tworzenia i wystawiania dzieł o istotnym znaczeniu we wszystkich formach sztuk wizualnych i mediach; poszerzanie możliwości praktyki i rozwój kariery artysty w wyniku wzięcia udziału w wystawie; zwiększenie ilości odbiorców danego artysty; dotarcie do nowych odbiorców sztuki współczesnej i wspieranie praktyk prowadzonych przez artystów.

Projekt odzwierciedla to, co obecnie tworzą artyści, biorąc pod uwagę rzeczywistość pandemii Covid-19 i zachęca do eksperymentowania i podejmowania ryzyka.

Nabory są otwarte do 22 października 2020 r. do g.17:00.

Warunki zgłoszenia i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.polishartsfestival.ie

 

Adres:
The Hunt Museum
Rutland Street
Limerick, Co. Limerick
Data i czas:
Cena:
Otwórz w Google Maps