Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Let's taste Poland!

Kulturalny mix
Let's taste Poland!
Pierwsza branżowa degustacja poświęcona wyłącznie polskim winom, produktom regionalnym oraz turystyce winiarskiej poza granicami Polski.

Let's taste Poland w Londynie to dwa ekscytujące wydarzenia: 

1. Masterclass przeznaczony dla sommelierów, restauratorów oraz mediów branżowych. Tematem spotkania, które poprowadzi Monika Bielka-Viscovi, będzie uprawa winorośli w chłodnych warunkach klimatycznych, historia produkcji wina w Polsce, aktualny stan polskiego winiarstwa oraz perspektywy rozwoju. Po masterclassie odbędą się degustacje na stoiskach połączona z poczęstunkiem.


2. Degustacja dla polskiej Polonii mieszkającej w Wielkiej Brytanii oraz sympatków Polski. Degustacji będą towarzyszyć historie o winnicach i ludziach, którzy to wino tworzą. W tym czasie zostaną przedstawione polskie wina oraz produkty regionalne.
Obydwa wydarzenia odbędą się w samym sercu Londynu w Ognisku Polskim.

Celem wydarzenia jest rozwój turystyki winiarskiej w Polsce oraz przedstawienie prężnie rozwijających się gałęzi gospodarki: uprawy winorośli oraz produkcji wina.


Rejestracji na wydarzenie można dokonać na oficjalnej stronie wydarzenia www.polishwine.uk

Facebook: https://www.facebook.com/events/2355229041181586/

Adres:

Ognisko Polskie
55 Exhibition Road, South Kensington
Londyn, SW7 2PN

Data i czas:

Cena:

w opisie
Otwórz w Google Maps