Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Konsultacje Biznesowe Online 2023

SeminariumOnline
Konsultacje Biznesowe Online 2023
Polish Business Link zaprasza na nadchodzące wydarzenia z zakresu darmowych konsultacji biznesowych online, które odbędą się w dniach 25–29 września 2023 r.

Polish Business Link invites you to upcoming events in the field of free online business consultations, which will take place on September 25-29, 2023.

To fantastyczna okazja do zdobycia cennych spostrzeżeń i profesjonalnych porad biznesowych, które pomogą Ci przenieść Twój biznes na wyższy poziom.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, czy dopiero zaczynasz, w naszym programie każdy znajdzie coś dla siebie.

Możesz sprawdzić szczegółowy program i zarejestrować się na wydarzenie, klikając ten link: https://business.pblink.co.uk/pl-pl/online-business-consulting-2023

PBLINK jest organizacją członkowską wspierającą budowanie kontaktów biznesowych w Wielkiej Brytanii od 2012 roku. Misją PBLINK jest zbudowanie wartościowej platformy dla przedsiębiorców, która otwiera możliwości współpracy i dyskusji biznesowej oraz rozwoju polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii.
 

Reklama
Ostatnio dodane
Reklama