Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

KALI i MR POLSKA w Londynie

Koncerty
KALI i MR POLSKA w Londynie
Już 25 marca zapraszamy na koncert, na który tak długo w Londynie czekaliście. Na jednej scenie zagra dla Was KALI i Mr. Polska!

Po dwóch latach studyjnej ciszy szef Ganja Mafii KALI powraca z kolejnym albumem! Pierwszy tak długi w karierze odpoczynek od mikrofonu pozwolił na spojrzenie z dystansem na dotychczasową twórczość. Obudzony na nowo głód nagrywek sprawił, że tym razem Kali postanowił dać fanom 100% siebie. Dlatego na najnowszym albumie nie usłyszymy żadnych gości.

“K4lion” to najbardziej eklektyczny materiał od czasu debiutanckiego “50/50”. Brak narzuconego z góry konceptu pozwolił na totalną artystyczną wolność, której nie determinują żadne komercyjne wymagania czy oczekiwania, a ogranicza jedynie wyobraźnia twórcy.

Dzięki temu na płycie usłyszymy przekrój stylistyczny, począwszy od klasycznego rapu, poprzez roots reggae, drill, grime aż po niemal klubowo-edmowe wygrzewki. Hardkorowy uliczny sznyt, poetycka wrażliwość i szósty zmysł do tworzenia ponadczasowych szlagierów, które stały się znakiem rozpoznawczym artysty, to najlepsza definicja “K4liona”.

Podczas koncertu nie zabraknie również najbardziej znanych i lubianych numerów Artysty.

MR.POLSKA ma dziesiątki milionów odsłon na You Tube. To autor hitu “Złote Tarasy”, które nuci cała Polska. Kawałek ten utrzymał się na szczycie listy najczęściej słuchanych utworów w 2022 roku, a wyprzedane koncerty MR POLSKA mówią same za siebie.

Charyzmatyczny artysta, pracujący z takimi Artystami jak Malik Montana, Kizo, Friz czy Bedoes zaskarbił sobie serca polskiej publiczności również takimi hitami jak “Marzenia” , “Jagodzianki” czy “Czarny dress”.

Koncert odbędzie się w ramach trasy “Złote Tarasy EU Tour” i będzie pierwszym i jedynym koncertem w UK. 

Spotykamy się w waszym ulubionym klubie UNDERWORLD w samym centrum
tętniącego życiem Camden Town.

Data: 25.03
Otwarcie drzwi: 18:30

Wstęp dla osób 16+

Bilety od 35 funtów można kupić tu: 
 

Adres:
The Underworld Camden
174 Camden High Street
Londyn, NW1 0NE
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama