Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jazz Café POSK: Norweskie brzmienia WAKO

Koncerty
Jazz Café POSK: Norweskie brzmienia WAKO
Norweski zespół jazzowy WAKO właśnie nagrał swój siódmy album, a podczas ich występu będzie można posłuchać zarówno nowej muzyki, jak i kompozycji z poprzednich płyt; wszystko to wykonane przez wyjątkowo zgrany kolektyw!

WAKO is back at Jazz Café POSK following a successful concert in March 2023, warmly embraced by the club audience! Will the magic happen again this time? Join us and experience it for yourself!


WAKO powraca do Jazz Café POSK po koncercie w marcu 2023, który został entuzjastycznie przyjęty przez klubową publiczność! 

 

"Czterech norweskich improwizatorów, całkowicie lekceważących puryzm, o niemal lekkomyślnym stosunku do podejmowania muzycznego ryzyka – Wako odkrywają swój własny język i podejście do muzyki".

 

Mając na swoim koncie siedem albumów i setki występów na żywo, Wako grają z pewnością i osobowością, która stawia ich w czołówce nordyckiego jazzu. Wako to jedna z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych grup na współczesnej scenie jazzowej, która zbudowała solidną bazę fanów i zyskała uznanie międzynarodowych krytyków!

 

Martin Myhre Olsen - saksofony

Kjetil Mulelid - fortepian

Bárður Reinert Poulsen - kontrabas

Simon Olderskog Albertsen - perkusja

 

Facebookpage:

Instagram:

Homepage:

 

Video 1:

 

Video 2 ("Alt det vi tapte" live from Düsseldorf):

 

Video 3 ("pleb Yalu" live from studio):

 

Piątek 16 lutego 2024

Bar 19:30 / muzyka 20:30

Bilety 15 GBP przy wejściu i na Eventbrite:

Adres:
Jazz Cafe POSK
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF
Data i czas:
Cena:
£15
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama