Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kongres 60 Milionów w Rzeszowie

Seminarium
Kongres 60 Milionów w Rzeszowie
Kongres 60 Milionów – największa integracja Polaków z całego świata!

60 milionów Polaków! 40 milionów w kraju i aż 20 milionów poza jego granicami! Rok 2019 to 6 edycji kongresu w sześciu różnych miastach. Słoneczne Miami, zachmurzony Londyn, modernistyczny Berlin, fantastyczne Buffalo, niezwykły Nowy Jork i przede wszystkim nasz ojczysty Rzeszów!

Uznani eksperci, czołowi przedstawiciele wielu branż oraz liderzy Polonii z całego świata. Budowa i pogłębianie stosunków pomiędzy Polonią a Polakami. Ciekawe dyskusje, inspirujące prelekcje i skuteczny networking - to fundamenty tej inicjatywy.

Przed nami polska odsłona Kongresu 60 Milionów w pięknym i innowacyjnym Rzeszowie! Od 28 do 30 sierpnia w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego będziemy pielęgnować polskie tradycje i rozmawiać o gospodarce, inwestycjach, finansach, biznesie i promocji Polski. Trzy dni intensywnych debat, wydarzeń towarzyszących, a w tym sentymentalna podróż do Krakowa.


Termin: 28-30 sierpnia 2019 r.
Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953
Rejestracja: https://evenea.pl/event/60mln-rzeszow/
Strona wydarzenia: https://60mln.pl/y2019/rzeszow-2019/
FB wydarzenia: https://www.facebook.com/60mln/

Adres:

G2A Arena
Jasionka 953, Rzeszów
Inne miejsce, 953

Data i czas:

Cena:

w opisie
Otwórz w Google Maps
Reklama

Ostatnio dodane