Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

I Konferencja Zdrowia "Anglia włącza myślenie"

Seminarium
I Konferencja Zdrowia "Anglia włącza myślenie"
Konferencja i Targi Zdrowia to największy event organizowany przez Polskie Centrum Promocji Zdrowia w Wielkiej Brytanii na zakończenie tej zimy. Współorganizatorem i gospodarzem jest portal Dolina Cudów oraz Dom Zdrowia UK.

I Konferencja Zdrowia jest kontynuacją rozważań i serią prelekcji w nurcie Czego Ci Lekarz Nie Powie.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu to świetna okazja, by podnieść poziom swojej wiedzy, ale także poznać najnowsze trendy w danej tematyce czy spotkać się z najlepszymi specjalistami w danych dziedzinach. 

W wydarzeniu wezmą udział znani i lubiani prelegenci - m.in gość specjalny dr Hubert Czerniak, lekarz medycyny oraz mistrz naturopatii, który na swoich wykładach oraz swoją praktyką udowadnia, że nie ma chorób nieuleczalnych, tylko wiedza człowieka jest nader zbyt skromna. 

Kolejny gość specjalny to Magda Wdowiak, która jest konsultantką i ekspertką Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowanym Trenerem Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej oraz medycznej. 

Listę wszystkich prelegentów i agendę konferencji znajdą Państwo na stronie www.konferencjalondyn.co.uk.

Targi Zdrowia dadzą okazję do prezentacji innowacyjnych technologii, naukowych osiągnięć i rozpowszechnienia informacji o tym, co nowego słychać w świecie kosmetologii, medycyny konwencjonalnej oraz tej alternatywnej. Wystawcami będą nie tylko polskie kliniki, które oferują cały wachlarz usług niedostępnych w NHS ( jak ostatnio popularne wlewy witaminowe), ale również drobni wystawcy promujący swoje rękodzieło, zdrową żywność czy usługi bioenergoterapeutyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z listą wystawców na stronie konferencji. Jednocześnie informujemy tych, którzy chcieliby wypromować swoją działalność i wystawić się na targach, do kontaktu z biurem konferencji: konferencja@dolinacudow.pl

Wstęp na targi - 5 GBP

Bilet Standard (Early Bird)  - w tym wstęp na konferencję, wstęp na targi oraz kawa/herbata/woda - 95 GBP

Bilety na event dostępne są na stronie: www.konferencjalondyn.co.uk

Link do wydarzenia na Facebooku: 

https://www.facebook.com/events/697033611992949/?active_tab=about

Adres:
Sheraton Skyline Hotel London Heathrow
Heathrow Airport, Bath Rd., Harlington, Hayes
Londyn, UB3 5BP
Data i czas:
Cena:
£95
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama