Menu

Glasgow: Polish Business Roadshow

Spotkania
Glasgow: Polish Business Roadshow
Promocja polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii, integracja polskich przedsiębiorców oraz przekazanie profesjonalnej wiedzy związanej z założeniem i prowadzeniem własnej firmy na terenie Zjednoczonego Królestwa podczas cyklu wyjątkowych spotkań.

Każde spotkanie potrwa ok. 3 godzin i podzielone będzie na 2 części:

Część 1. KONSULTACJE
Bezpłatne, indywidualne konsultacje z ekspertem: prawnikiem, księgowym, specjalistą ds. marketingu i doświadczonym sprzedawcą produktów na platformach internetowych, takich jak Amazon czy Ebay. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak otworzyć, ale również w jaki sposób rozwijać firmę w UK.
 

Część 2. NETWORKING
Networking biznesowy, podczas, którego każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję nawiązać nowe, cenne kontakty. Celem networkingu jest integracja polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii oraz stworzenie im szans na nowe kontrakty i kolejne drogi rozwoju.

Dla kogo?
Polish Business Roadshow skierowane jest przede wszystkim do osób związanych z branżą budowlaną, handlem online, profesjonalnymi usługami różnego typu i firm podwykonawczych, działających na obszarze Wielkiej Brytanii. Spotkania organizowane są także dla osób, które dopiero planują uruchomić własną firmę w Wielkiej Brytanii.

Na miejscu będzie można skorzystać z pomocy tłumacza.

Czwartek, 3 października 2019, godz. 18:00 – 20:00

Royal Bank of Scotland

139 St Vincent Street, Kirkstane House, Glasgow G2 5JF

Wstęp wolny
Rejestracja:

 

Adres:
Royal Bank of Scotland
139 St Vincent Street, Kirkstane House
Glasgow, G2 5JF
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps