Menu

Warsztat "Lider Swojego Życia" w Edynburgu

Warsztaty
Warsztat "Lider Swojego Życia" w Edynburgu
Center For Integration we współpracy z Konsulatem Generalnym w Edynburgu serdecznie zapraszają na rozwojowe warsztaty szkoleniowe pod nazwą: “Aktywni i Silni Razem - Lider Swojego Życia – Rozwój –Tożsamość - Integracja Osobista i Społeczna”

 

Projekt “Aktywni i Silni Razem” oraz warsztaty Lider Swojego Życia w ramach programu Uniwersytet Integracyjny realizowne są w Edynburgu. Celem projektu jest integracja osobista i społeczna. To również możliwość rozwijania nowych znajomości, które prowadzą do podejmowania wspólnych działań. Tworzenie zintegrowanej wspólnoty polsko - szkockiej. Przekazanie praktycznej wiedy oraz pomoc w przełamywaniu barier.

Warsztat  "Lider Swojego Życia”, na który Państwa zapraszamy, to praktyczny warsztat umiejętności i duża dawka wiedzy na temat procesu rozwoju samoświadomości i samookreślenia, a także tożsamości, sposobów komunikacji z innymi, funkcjonowanie w grupie, jak odbierają nas inni, jak realizujemy nasze aspiracje życiowe oraz nasze predyspozycje psychiczne.

Warsztat “Lider Swojego Życia” – to kompendium praktycznej wiedzy z zakresu psychologii relacji człowieka z samym sobą i relacji interpersonalnych.

 

Plan imprezy:

11:00 - 11:15: Otwarcie imprezy

11:15 - 12:15: Wprowadzenie

12:00 - 12:15: Przerwa

12:30 - 13:30: Lider Swojego Życia

13:30 - 14:00: Przerwa

14:00 - 15:00: Tożsamość i Integracja Osobista

15:00 - 15:15: Przerwa

15:15 - 16:15: Komunikacja w praktyce

16:15: - 16:45: Podsumowanie

16:45 - 17:00: Zakończenie Imprezy

 

Prowadzenie: Lucyna Tomaszewska i Anna Geborys

Lucyna Tomaszewska: Life Coach i Międzynarodowy Pranic Healer oraz Terapeuta PranicMakers. Profesjonalny doradca życiowy. Psychoterapeuta i trener osobisty. Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej. Doradca dietetyczny. Zawodowy masażysta - uzdrowiciel STH Synchrony. Autorka programu "Uniwersytet Integracyjny" i "Systemu Terapeutycznego "PranicMakers"

Anna Geborys: Fizjoterapeuta, terapeuta masażu tajskiego. Terapeuta manualny - chiropraktyk McTC. Trener personalny. Instruktor rekrecji ruchowej ze specjalizacjami: samoobrona, kinezygeronto-profilaktyka, fitness - ćwiczenia psychoruchowe, nauczyciel i terapeuta uzdrawiania pranicznego. Pracuje w Urzędzie Miasta w Edynburgu,

 

Wstęp bezpłatny

Obowiązują zapisy

Zapisać się na warszaty można wysyłając wiadomość na adres emailowy: centerforintegration.uk@gmail.com
lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0754 383 5197

 

Warsztaty odbędą się 10 czerwca 2017 roku w godzinach 11:00 - 16:00

Polskie Centrum im. Fryderyka Chopina
11 John's Pl, Edynburg, EH6 7EP

 

Więcej informacji:

“Aktywni i Silni Razem” - projekt autorski Lucyny Tomaszewskiej


 

Serdecznie zapraszamy!

 

Adres:
Polskie Centrum im. Fryderyka Chopina
11 John's Pl
Edynburg, EH6 7EP
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps