Domek z Piernika. Przedstawienie charytatywne na operację Mikołajka.
Imprezy i wydarzenia › Spotkania, Teatr, Kino, Akcje
Sobota,
Godzina: 17:00

Patronat:
Domek z Piernika. Przedstawienie charytatywne na operację Mikołajka.
Teatr Katharsis, działający przy polskiej Parafii w Dunstable i Polish Community Havering zapraszają serdecznie na przedstawienie charytatywne "Domek z piernika", z którego zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na operację Mikołajka.

 

Przedstawienie Teatru Katharsis z Dunstable w języku polskim. Domek z Piernika - bajka profilaktyczna, która bawi zarówno  dzieci jak i dorosłych.

Po przedstawieniu dzieci będą mieć możliwość porozmawiać z aktorami, grającymi ulubione bajkowe postaci, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Po przedstawieniu zapraszamy na kiermasz, kawę, herbatę oraz gorąco zachęcamy do czynnego wzięcia udziału w licytacjach, z których dochód również zostanie przeznaczony na ratowanie zdrowia małego Mikołajka.

Zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na operację Mikołajka. Każdego, kto chciałby dowiedzieć się więcej o malutkim Mikołajku, albo chciałby dodatkowo wspomóc zbiórkę, zapraszamy na stronę zbiórki

 

Bilet:

£5

Rezerwacja biletów - 07930133035 lub poprzez

Domek z Piernika. Przedstawienie Charytatywne na operacje Mikołajka odbędzie się w sobotę, 25 listopada w Draper's Academy w Romford, o godz. 17:00.

Drapers` Academy
Settle Rd, London, RM3 9XR

 

Więcej informacji:

 

Serdecznie zapraszamy!

 

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama