Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Zostań swoją boginią! Wyjazd weekendowy

Seminarium
Zostań swoją boginią! Wyjazd weekendowy
Zapraszamy na kolejne warsztaty, które organizuje Women’s Club we współpracy z Moniką Jurgiel Coach w Szlafroku.


W trakcie dwudniowego wyjazdu 03.02.- 05.02. w Chester zostanie poruszony temat seksualności kobiet.

Katarzyna Gajowy, psychoterapeutka, właścicielka Mind Balance Solution, wygłosi prelekcje pt. "Dlaczego nie mówimy o seksie”.

Marta Skibicka, life coach i instruktorka jogi poprowadzi dla nas warsztat "SEKSualna czy SENSualna? Seksualność czy sensualność? Jak pobudzić w sobie swoje zmysły i powalić mężczyznę na kolana?" 

Malwina Kertowska wprowadzi nas w tajniki gimnastyki słowiańskiej, która ma na celu utrzymać damskie ciało w sile i zdrowiu, jak i zwiększyć kobiecy wdzięk i wzmocnić intuicję.

Kamila Hadley, specjalistka ds. żywienia, opowie nam o cyklu kobiecym w kontekście ajurwedy i tradycyjnej chińskiej medycyny. Temat warsztatu: "Zrozumienie cyklu kobiecego kluczem do równowagi hormonalnej”.

Justyna Janyga - Bogus, trenerka mentalna, zaprosi nas swoim wystąpieniem do obudzenia w sobie bogini. W trakcie warsztatu będziemy pracować nad samoakceptacją i zmianą przekonań na temat naszej kobiecości i seksualności.

Monika Jurgiel, life&biznes coach opowie o tym jak zadbać o siebie i swoją seksualność.
Nie zabraknie również kobiecego SPA, które poprowadzą dla nas Kornelia Sumińska, kosmetyczka i beauty Therapist właścicielka salonu Womens Beauty Salon, jaki i Agata Marciniak, beauty coach, wlascicielka Agatemia Beauty. Agata Marciniak powie nam o naturalnej pielęgnacji a Kornelia Sumińska pokaże nam ja zrobić masaż liftingujący i opowie o Kinesiotappingu.

Aleksandra Konczak, w roli fotografa uwieczni wszystkie piękne momenty.

Pyszne, zdrowe jedzenie przygotuje dla nas Katarzyna Jureczko.
Zadbamy o twoje ciało, twój umysł jak i o twój żołądek.
Będzie przestrzeń na poruszenie niewygodnych i trudnych tematów pod okiem profesjonalistów. Będzie również przestrzeń na taniec, śpiew, wyrażanie swojej seksualności i zaproszenie jej do swojego życia na stale. Będziemy również praktykować wdzięczność jaki i zaprosimy Cię na sesję Wizualizacji: Ja i moja kobiecość.

Dołącz do grona kobiet, które bez wstydu i skrępowania chcą mówić o swojej seksualności, chcą stać się pewne i asertywnie stawiać granice dbając o siebie.

 

Więcej informacji: 

Bilety: 

Adres:
Chester Trafford Hall
Ince Ln
Chester, CH2 4JP
Data i czas:
Cena:
£200
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama