Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Beata i Bajm w UK

Koncerty
Zapraszamy na koncerty w Edynburgu, Bradford oraz w Londynie.

  Beata i Bajm to bezapelacyjna ikona polskiej piosenki. Na przestrzeni lat skład zespołu zmieniał się, a jedyną osobą będącą w nim od początku jest wokalistka Beata Kozidrak.

  Nazwa Bajm wywodzi się od pierwszych liter imion założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Ostateczny skład wykrystalizował się w 1993 roku: Beata, Kozidrak, Adam Drath, Piotr Bielecki, Artur Daniewski, Krzysztof Nieścior, a  w 2000 roku dołączyła Maria Dobrzańska. Z grupą współpracowało wielu znakomitych, polskich muzyków.

  Formacja ma na swoim koncie kilkanaście albumów studyjnych. Piosenki z nich na trwałe zapisały się w kanonie polskiej muzyki rozrywkowej: "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni" i "Co mi Panie dasz", "Jezioro szczęścia", "Szklanka wody", "Modlitwa o złoty deszcz" i wiele, wiele innych!

  Zespół regularnie koncertuje w kraju, jak i za granicą (niektóre kraje Europy). Oczywiście był i jest obecny na największych przeglądach polskiej piosenki.


30.09.2022 - Edynburg

1.10.2022 - Bradford

2.10.2022 - Londyn

Bilety dostępne na www.enjoyuk.pl

Organizatorem koncertów jest Zenith Media Ltd.

Adres:
Wielka Brytania
Wielka Brytania
Data i czas:
Cena:
w opisie
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama