Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Asbiro Investors London - konferencja

Spotkania
Asbiro Investors London - konferencja
Już 27 maja 2023 odbędzie się kolejna konferencja Asbiro Investors London! Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00!

 

The next Asbiro Investors London conference will take place on May 27, 2023!

The meeting will start on Saturday at 12:00!

You can also find all the information on the website:

 

Wszelkie informacje możesz znaleźć również na stronie:


Adres:
Hilton London Heathrow Airport,
Terminal 4, Hounslow TW6 3AF


Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju w hotelu, w specjalnej cenie dla gości Konferencji, więcej informacji w linku poniżej:

Adres Parkingu:
APCOA, Heathrow Airport, Sheffield Rd,
Longford, Hounslow TW6 3AF


Spotkania Asbiro Investors mają na celu zrzeszanie przedsiębiorczej Polonii we Wielkiej Brytani oraz edukację w tematyce biznesowej, nieruchomości, inwestycyjnej i ogólnym rozwoju w kwestii inteligencji finansowej oraz życiowej. Naszym głównym celem jest pomoc w budowie kontaktów oraz relacji między wszystkimi uczestnikami naszych spotkań, ponieważ wierzymy, że relacje w biznesie są najmocniejszą ze wszystkich dźwigni.


Chcesz zacząć działać w nieruchomościach lub biznesie albo poszerzyć swoją wiedzę na ich temat?
Chcesz poszerzyć swoją sieć kontaktów, która później ułatwi Ci prowadzenie biznesu, życie zawodowe oraz prywatne?
Może interesujesz się kryptowalutami, giełdą lub innymi inwestycjami?
Czy może chciałbyś rozwinąć siebie, swoją firmę lub portfolio inwestycyjne?
Szukasz nowych pomysłów na biznes lub inwestycje?
Chcesz czerpać inspirację od Polskich i Brytyjskich przedsiębiorców?
A może chcesz miło spędzić sobotę, poznać inspirujących ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, z którymi czujesz, że możesz o wszystkim porozmawiać?


~ PRELEGENCI ~

 

Aleksandra Fiddler


Od prawie 3 lat z uporem, zaangażowaniem i skrupulatnością prowadzi program Wiadomości Śniadaniowe na Facebooku. Jej program śledzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy osób, które pragną być na bieżąco z wiadomościami z Wielkiej Brytanii.
Z wykształcenia Ola Jest nauczycielem i tłumaczem języka angielskiego ale zawodowo prowadzi trzy firmy:
- Tłumaczenia 24 Ola jest tłumaczem przysięgłym i od wielu lat tłumaczy dokumenty urzędowe
i medyczne.
- Total English to szkoła języka angielskiego online. Specjalizuje się też w neutralizacji polskiego akcentu i przygotowuje do wystąpień publicznych w języku angielskim.
- Plan B Club - Ola prowadzi konsultacje dotyczące rozwijania swojej marki w social mediach,
a przede wszystkim uczy sprzedaży i monetyzacji swoich kanałów oraz tzw. digital skills.
Od niedawna prowadzi także portal informacyjny oraz portal ogłoszeniowy polipola, który wspiera bezpłatnie polskie biznesy.

 

Magdalena Pawlowska


Kobieta wielu talentów:
- ekspert kursów online w Polsce,
- autorka bestsellera: „Jedna kampania do wolności”,
- host podcastu: “Marketing MasterClass”,
- przedsiębiorca, specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych,
- twórca największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online Kampania WOW.
Ma na swoim koncie wiele udanych kampanii dla klientów zewnętrznych, m.in. dla jednego dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online lead generation, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni przy sprzedaży kursów online.
Współpracowała przy kampanii crowdfounding najmniejszego TV PC na świecie, w której była odpowiedzialna za promocję w mediach i social mediach. Wynik kampanii, to ponad $500,000 przychodu (ponad 1,5 mil PLN).
Współ-projektowała strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, była odpowiedzialna, jako project manager i główny marketer za wdrożenie dwóch na terenie Polski. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon, Wawel.

 

Marek Kmiotek


Miłośnik zmian i życiowych wyzwań.
Przez 12 lat był kucharzem. Pracował w najlepszych polskich restauracjach, takich jak Senses, Cucina 88, Oskoma, Ed Red, Nolita. W Wieku 25 lat objął stanowisko Szefa Kuchni w poznańskiej restauracji DOMU Kitchen & Friends.
W wieku 27 lat podjął decyzję o wyjeździe z Polski i osiedlił się w Anglii. Pół roku później postanowił zostawić gastronomię, przenieść się do Szkocji i bez znajomości branży, ale z zapałem do pracy otworzył firmę w obszarze nieruchomości gdzie był współwłaścicielem Futuro Property Group, firmy zajmującej się wyszukiwaniem okazji inwestycyjnych.
Obecnie zarządza firmą sourcingową pod marką Dowbusz Property, działającą na terenie Sheffield oraz Manchester. W ciągu czterech lat pomógł blisko 100 inwestorom zrealizować ich cel znajdując odpowiednią nieruchomość, partycypując w każdym procesie zakupowym. Ponadto jest współtwórcą jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich podcastów na wyspach brytyjskich o tematyce rozwoju osobistego i biznesu, The Mind is The Limit. Od niedawna tworzy również nowy projekt - Bogaty z Natury, na którego łamach promuje zdrowy tryb życia. Robi to poprzez tworzenie bloga oraz podcastu o tej tematyce, a także organizację wydarzeń plenerowych.

 

Marek Zmysłowski


Jest urodzonym w Polsce przedsiębiorcą, skupionym na biznesie online i nieruchomościach, pasjonatem rynków wschodzących i prywatnych miast.
W 2013 roku zamieszkał w Nigerii i szybko zyskał status biznesowego celebryty. Jego kariera załamała się, kiedy został fałszywie oskarżony o nielegalne przejęcie firmy. Walka o oczyszczenie wizerunku i obalenie absurdalnych zarzutów zajęła mu dwa lata. Swoje biznesowe przygody oraz boje z nigeryjskim wymiarem sprawiedliwości opisał w książce „Goniąc czarne jednorożce. Jak polski Wilk z Wall Street został afrykańskim terrorystą”, która ukazała się w 2019 roku, stając się czytelniczym bestsellerem.
Był współzałożycielem Sunroof.se - producenta dachów słonecznych 2w1, Jumia Travel - największego portalu rezerwacji hoteli w Afryce notowanego na NYSE jako część Jumia Group oraz obecnie zaangażowany jest w najnowszy projekt wraz z Samana Group, firmy Real Estate Venture Capital skoncentrowanej na Półwyspie Samaná na Dominikanie, gdzie powstaje prywatne ekologiczne miasto!

 

Sylwester Kłos


Przedsiębiorca, CEO Kliniki Dietetycznej Sports-Med, która pomogła zwyciężyć już ponad 10 000 osobom.
Mówią, że jest pierwszym konkretnym dietetykiem, który nie pierdoli się w tańcu, dlatego jest tak ceniony przez przedsiębiorców, milionerów oraz ludzi sukcesu. Pokazuje, że zarabiając duże sumy, nie musisz cierpieć na bezsenność, mieć czerwonej od ciśnienia twarzy, impotencji, biegunek i refluksu, wystającego ze spodni brzucha, zapadających podkrążonych oczu, łysiny i trudności z wejściem na drugie piętro o własnych siłach.
Dzisiaj mając do dyspozycji badania, specjalistów i chęć na zmianę, jesteś w stanie niczym Jeff Bezos z pełnymi kieszeniami szmalu dumnie prezentować się również na top poziomie w aspekcie zdrowia pomimo wieku!
Chętnie dzieli się swoją wiedzą na łamach programów śniadaniowych. Twórca podcastu “Dieta bez stresu” oraz koncepcji traktowania siebie jak luksusowej fury, a nie starego diesla, do którego można wszystko wlać. Wierzy w to, że ogarnięty przedsiębiorca to ten, któremu zgadza się i stan konta, i stan zdrowia.

 

~ AGENDA ~

KOLACJA VIP 26 MAJ 2023
18:00 - 19:00 - Business Speed Dating
19:00 - 20:00 - Kolacja z Prelegentami
20:00 - 21:00 - Warsztaty w grupach - style myślenia metodą FRIS
21:00 - 22:00 - Moderowane dyskusje w grupach
22:00 - 00:00 - Networking

 

KONFERENCJA 27 MAJ 2023
12:00 - 13:00 - Rejestracja oraz wspólne zdjęcia
13:00 - 14:30 - Business Speed Dating
14:30 - 14:45 - Krótka przerwa
14:45 - 15:05 - Przywitanie przedstawienie klubu
15:05 - 15:15 - Mortgage Market update - Hussaria Group
15:15 - 15:45 - Marek Kmiotek - “Szukajcie a znajdziecie – Deal Sourcing.”
15:45 - 16:15 - Magdalena Pawłowska - “Jak wykorzystać narzędzia AI (sztucznej inteligencji) w tworzeniu dochodowego biznesu online.”
16:15 - 17:15 - Przerwa - Lunch
17:15 - 17:20 - TIP Księgowy - SN Accounts
17:20 - 18:00 - Aleksandra Fiddler - “Język angielski w budowaniu marki osobistej i firmowej.”
18:00 - 18:10 - Paula Jadeszko - “Kiedy smutek jest chorobą, pierwsze symptomy depresji”
18:10 - 18:50 - Marek Zmysłowski - “Najważniejszy marker w Biznesie, którego nikt nie mierzy.”
18:50 - 18:55 - Ekologiczne Miasta Przyszłości - Samana Group
18:55 - 19:40 - Sylwester Kłos - “Jak złe decyzje mogą zablokować drogę do biznesowej potęgi.”
19:40 - 20:15 - Podziękowania i konkurs
20:30 - 23:30 - After Party


Bilety możesz zakupić klikając w przycisk na stronie Organizatora:

 

lub na Eventbrite:


Do zobaczenia na miejscu!

Adres:
Hilton London Heathrow Airport
Terminal 4, Hounslow
Londyn, TW6 3AF
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama