Menu

Aberdeen: Polish Business Roadshow

Spotkania
Aberdeen: Polish Business Roadshow
Promocja polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii, integracja polskich przedsiębiorców oraz przekazanie profesjonalnej wiedzy związanej z założeniem i prowadzeniem własnej firmy na terenie Zjednoczonego Królestwa podczas cyklu wyjątkowych spotkań.

Każde spotkanie potrwa ok. 3 godzin i podzielone będzie na 2 części:

Część 1. KONSULTACJE
Bezpłatne, indywidualne konsultacje z ekspertem: prawnikiem, księgowym, specjalistą ds. marketingu i doświadczonym sprzedawcą produktów na platformach internetowych, takich jak Amazon czy Ebay. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak otworzyć, ale również w jaki sposób rozwijać firmę w UK.

Część 2. NETWORKING
Networking biznesowy, podczas, którego każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję nawiązać nowe, cenne kontakty. Celem networkingu jest integracja polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii oraz stworzenie im szans na nowe kontrakty i kolejne drogi rozwoju.

Dla kogo?
Polish Business Roadshow skierowane jest przede wszystkim do osób związanych z branżą budowlaną, handlem online, profesjonalnymi usługami różnego typu i firm podwykonawczych, działających na obszarze Wielkiej Brytanii. Spotkania organizowane są także dla osób, które dopiero planują uruchomić własną firmę w Wielkiej Brytanii. Na miejscu będzie można skorzystać z pomocy tłumacza.

 

Środa, 9 października 2019, godz. 16:00 – 18:00

Elevator

Aberdeen Energy Park, Exploration Drive, Aberdeen AB23 8GX

Wstęp wolny
Rejestracja:

 

Adres:
Elevator
Aberdeen Energy Park, Exploration Drive
Aberdeen, AB23 8GX
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane