Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

3 kroki od pracownika do właściciela wymarzonego biznesu

SeminariumOnline
3 kroki od pracownika do właściciela wymarzonego biznesu
Dlaczego prowadzenie własnego biznesu wydaje się takie trudne? Co powoduje, że większość z nas marzy skrycie o pracy na własny rachunek, ale tkwi na etacie?

Dlaczego prowadzenie własnego biznesu wydaje się takie trudne? Co powoduje, że większość z nas marzy skrycie o pracy na własny rachunek, ale tkwi na etacie?

Jak to możliwe, że w umysłach większość z nas tylko piątek, piąteczek, piątunio poprawiają nastrój, a poniedziałek rano (a w zasadzie to już niedzielny wieczór) kojarzą się z koszmarem i stresem?

Dlaczego kochamy wakacje i Boże Narodzenie, a reszta roku wydaje się ponura i monotonna?

Odpowiedź jest bardzo prosta: bo od dzieciństwa jesteśmy programowani i przyuczani do pracy najemnej. Nikt nas nie uczy podejmowania ryzyka i przywództwa. A nawet gorzej: przestrzega się nas przed jakimkolwiek ryzykiem i uczy wyłącznie powszechnie akceptowanych, bezpiecznych strategii.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak rozpocząć swój biznes, co musisz wziąć pod uwagę i jakie dokładnie podjąć kroki, zajrzyj na godzinne seminarium online "3 kroki od pracownika do właściciela wymarzonego biznesu" organizowane przez The Manka Academy.


DOWIESZ SIĘ:
Jak zaplanować własny biznes;
Jakie są różnice w myśleniu pracownika i przedsiębiorcy;
Jak go szybko i skutecznie rozwijać.

Dowiesz się też, co to jest i jak zastosować unikalny trzystopniowy system TAG (Transition – Adaptation – Growth), który został opracowany w The Manka Academy na podstawie kilkunastumiesięcznych testów i pracy z przedsiębiorcami. System TAG pokazuje, jak zaplanować podróż z etatu do biznesu, jak zadbać o sprawne i płynne przejście na własny rachunek, jak się skutecznie zaadaptować do nowych warunków i jak szybko rozwijać biznes.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego opowiem o tym, jak sprawnie i skutecznie przejść od pracownika do właściciela wymarzonego biznesu. Na spotkaniu będzie sporo niespodzianek i specjalnych okazji, w tym kurs online dla tych, którzy chcą szybko zacząć swój biznes, a potem spektakularnie go rozwijać.

Rejestracje na: https://themankaacademy.com/pl/wydarzenie/3-kroki-od-pracownika-do-wlasciciela-wymarzonego-biznesu-2

Seminarium jest częścią kampanii To jest Twój biznes, nad którą Londynek.net objął patronat medialny.

Kampania To jest Twój biznes jest dedykowana tym, którzy chcą zacząć swój biznes i tym, którzy już pracują na własny rachunek, ale chcą go szybciej i skuteczniej rozwijać. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://themankaacademy.com/pl/to-jest-twoj-biznes/

Reklama
Ostatnio dodane
Reklama