Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Jakbys tu mieszkal pacanie to bys wiedzial o tym od pol roku, a nie dziwil sie nagle ze to sie wydarzylo. Tak samo jakbys wiedzial czym jest sikhizm i co nosza przy sobie. Ignorancja nie jest wytlumaczeniem, tak samo jak nie zastapi rozumu. Wyjezdzaj stadk jak najpredzej i zabierz kolegow, normalni Polacy odetchna od patologii.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(+)2